Temné sosny

Temné sosny - Will Dean | I15cajalco.com

...tevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Temné sosny - Will Dean | Knihy Dobrovský ... . ... Temné sosny. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Většina autorů severské krimi vyrostla ve Skandinávii a třebaže se pak přestěhovali do jiných zemí světa, kořeny samozřejmě zůstaly a ovlivnily zásadním způsobem jejich ... Napsali o knize Temné sosny "Tajuplné, děsivé a napínavé. Nadchly mě ty twinpeakso ... Kniha Temné sosny - Dean Will | Dobré Knihy.cz ... ... Napsali o knize Temné sosny "Tajuplné, děsivé a napínavé. Nadchly mě ty twinpeaksovské vibrace. Nadchla mě Tuva. Další, prosím!" - C. J. Tudorová, autorka románu Kříďák "Silný příběh, který britský autor zasadil do chladné švédské krajiny, je hozenou rukavicí mistrům severské krimi na jejich vlastní půdě." při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. V devadesátých letech byla v hustém švédském lese spáchána série záhadných vražd. Těla obětí nalezli bez očí, pachatel nebyl nikdy dopaden… V devadesátých letech byla v hustém švédském lese spáchána série záhadných vražd. Těla obětí nalezli bez očí, pachatel nebyl nikdy dopaden… O dvacet let později lesem opět znějí v...

INFORMACE

AUTOR
Will Dean
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné sosny.pdf

POPIS

V devadesátých letech byla v hustém švédském lese spáchána série záhadných vražd. Těla obětí nalezli bez očí, pachatel nebyl nikdy dopaden… O dvacet let později lesem opět znějí výstřely — je první týden lovecké sezony a poklidným životem obyvatel nedalekého městečka náhle otřese další vražda. O případu píše neslyšící novinářka Tuva Moodysonová, která doufá, že by jí reportáž mohla odstartovat kariéru. V přírodě se ale necítí dobře a nemůže se dočkat návratu do velkoměsta. Při pátrání odhalí řadu tajemství, která drží město Gavrik pohromadě. Má případ nějakou spojitost s vraždami, které se zde odehrály před dvaceti lety? A proč si vrah nechává oči svých obětí? Tuva se musí postavit svým vlastním démonům a vydat se do hlubin lesa, aby našla vraha a napsala svůj příběh. A pak konečně může z Gavriku vypadnout.

Chcete si přečíst knihu?Temné sosny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Will Dean. Číst Temné sosny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY