Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2

Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 - Katja Frixeová | I15cajalco.com

...rixe. V Čarokrásném knihkupectví paní Sovové se koná talentová soutěž! Klárka už se nemůže dočkat a ani kocour Gustaf a kouzelné zrcadlo pan Král nedokážou ... Čarokrásné knihkupectví série | Databáze knih ... ... Dětské > Romány, povídky, příběhy > Čarokrásné knihkupectví 2: Podivuhodný křeček Harry. Čarokrásné knihkupectví 2: Podivuhodný křeček Harry. katalogové číslo: ... Co se s ním stalo? A odkud se vzal Klárčin nový kamarád - křeček Harry, který provádí opravdu podivuhodné kousky? Kniha je určena pro čtenáře ... Máte rádi čarokrásné příběhy? Tak se s námi vydejte na jedno kouzelné místo, kde bydlí paní Sovová, mluvící kocour Gustaf a kouzelné zrcadlo pan Král. Č ... Čarokrásné knihkupectví: Podivuhodný křeček Harry - Katja ... ... ... Máte rádi čarokrásné příběhy? Tak se s námi vydejte na jedno kouzelné místo, kde bydlí paní Sovová, mluvící kocour Gustaf a kouzelné zrcadlo pan Král. Čarokrásné knihkupectví 2 - Podivuhodný křeček Harry; Čarokrásné knihkupectví 2 - Podivuhodný křeček Harry. Frixeová, Katja. Pikola, 2019. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Komplet Čarokrásné knihkupectví 3: Čokoládové dortíky pro všechny! + Čarokrásné knihkupectví 2: Podivuhodný křeček Harry + Čarokrásné knihkupectví 1: Kámoškami napořád! Katja Frixeová Představujeme našim čtenářům nové knihy na měsíc květen 2020 v knihovně městyse Velké Poříčí. Čarokrásné knihkupectví. Podivuhodný křeček Harry Katja Frixeová ; s ilustracemi Florentiny Prechtelové ; z německého originálu Der zauberhafte Wunschbuchladen - der Harmsterstarke Harry ... přeložila Alena Bezděková Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Podivuhodný křeček Harry. Kdo napsal knihu Podivuhodný křeček Harry? Autorem je Katja Frixe. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Čarokrásné knihkupectví Podivuhodný křeček Harry. Katja Frixeová. Divoké cirkusové kousky a bláznivá umělecká čísla, pohodová pyžamová...

INFORMACE

AUTOR
Katja Frixeová
DIMENZE
11,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2.pdf

POPIS

Divoké cirkusové kousky a bláznivá umělecká čísla, pohodová pyžamová párty a spousta čokoládových dortíků – připoj se Klárčině druhému dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví! V Čarokrásném knihkupectví paní Sovové se koná talentová soutěž! Klárka už se nemůže dočkat a ani kocour Gustaf a kouzelné zrcadlo pan Král nedokážou mluvit o ničem jiném. Jen Klárčin nejlepší přítel Leo má pořád náladu pod psa. Co se s ním stalo? A odkud se vzal Klárčin nový kamarád – křeček Harry, který provádí opravdu podivuhodné kousky? Kniha je určena pro čtenáře od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katja Frixeová. Číst Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY