Ze života knihomolky

Ze života knihomolky - Deborah Tung | I15cajalco.com

...ze knih. Ze života knihomolky. Ze života knihomolky Vázaná 249 K č -20 % 249 Kč -20 % ... Přečteno: Srdcerváči 2 a Ze života knihomolky ... ... Ze života knihomolky Debbie Tung Strasti a slasti knihomolek v komiksu V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš jmění v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a […] Ze života knihomolky V tramvaji kouk ... Ze života knihomolky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a […] Ze života knihomolky V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš jmění v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o ... Ze života knihomolky je standalone komiks, který má na svědomí britská kreslířka a ilustrátorka Debbie Tungová, a který vyšel u nakladatelství CPress (její další tvorbu můžete najít na jejím blogu Where's My Bubble?Na necelých 140 stranách autorka přichází s celou řadou každodenních situací, s kterými se coby čtenáři a milovníci knih setkáváme, a v ... 0 hodnocení Ze života knihomolky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Ze života knihomolky - Debbie Tung. Strasti a slasti knihomolek v komiksu" V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku... Komiks Ze života knihomolky by se dal přirovnat například ke komiksům od Sarah Andersenové (Dospělost je mýtus, Ubulená hromádka štěstí, Kočky útočí). Zachycuje situace, kterými si prochází snad každý milovník knih téměř denně, navíc poměrně vtipným způsobem. Ze života knihomolky. 11,624 views 6 months ago Tohle video vzniklo komplet podle komiksu Ze života knihomolky, který rozhodně všichni potřebujete https: //knihy.am/ze ... Kniha s šálkem čaje Debbie Tungová: Ze života knihomolky.Přel. Katarína H. Belejová, CPress, Brno 2019, 140 s.. I tak samotářskou a na pohled nudnou aktivitu, jako je čtení knih, lze prezentovat jako cosi módního, atraktivního, co vás vydělí z davu hloupých a hrubých. Ze života knihomol...

INFORMACE

AUTOR
Deborah Tung
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze života knihomolky.pdf

POPIS

V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš jmění v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? Pak je tato knížka dalším povinnou položkou na tvém reading listu. stránky tohoto vtipného komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je napsaná přímo podle tebe.

Chcete si přečíst knihu?Ze života knihomolky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah Tung. Číst Ze života knihomolky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY