Mrtvá zóna

Mrtvá zóna - Stephen King | I15cajalco.com

..., že jeho charisma a téměř ďábelský vzhled se hodí spíše do ... Mrtvá zóna - Dead Zone, The (2002) | SHOWBIZ.CZ ... ... Když v roce 1979 vydal Stephen King román Mrtvá zóna, měl už na svém kontě několik dnes kultovních knih, které mu vysloužily přezdívku „král hororů". Příběh románu se odvíjí na pozadí skutečných historických událostí ve Spojených státech v sedmdesátých letech a od jeho běžné hororové tvorby se poněkud ... This feature is not available right now. Please try again later. A ... Mrtvá zóna / The Dead Zone (1983) | ČSFD.cz ... ... This feature is not available right now. Please try again later. Anthony Michael Hall ako učiteľ prírodných vied Johnny Smith miluje zázraky sveta, v ktorom žije. Netuší, že čoskoro sa stane obeťou jeho tajomných síl. Veď čítať myšlienky ľudí, vidieť ich minulosť a poznať budúcnosť je hotové peklo! Mrtvá zóna je možná trochu rozvleklým, přesto poutavě osudovým čtením, které míří spíše do vod politického thrilleru a jakkoli pracuje s dobovými tématy, i po několika dekádách má stále velkou výpovědní hodnotu a může v mnoha ohledech slou...

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvá zóna.pdf

POPIS

Malý Johnny si při neopatrném a příliš rychlém bruslení způsobí nehodu, která ho na jeden děsivý okamžik uvrhne do mrtvé zóny. Johnny Smith, učitel z malého města, si v lunaparku na kole štěstí vytočí čtyři a půl roku trvající výlet do mrtvé zóny. John Smith se po letech probere z kómatu s podivuhodnou schopností vidět v mrtvé zóně budoucnost a strašlivý osud lidstva. Mrtvá zóna je napínavý a dobrodružný příběh, odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí v USA v sedmdesátých letech dvacátého století. Je v pořadí teprve pátým publikovaným románem Stephena Kinga - a stále patří k jeho nejúspěšnějším.

Chcete si přečíst knihu?Mrtvá zóna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Mrtvá zóna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY