Právo první noci: Hříšní lidé Království českého

Právo první noci: Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

... › Historické romány; Beletrie › Krimi, detektivky; ISBN: 978-80-243-8887-8 ... Hříšní lidé Království českého: oblíbené historické ... ... . EAN: 9788024388878. Objednací kód: NA353027 Právo první noci. Vlastimil Vondruška. ... Hříšní lidé Království českého. Kategorie: Knihy, Beletrie, ... Získejte jako první informace, pozvánky na akce a další novinky z našeho nakladatelství. Série Hříšní lidé Království českého. Duch znojemských katakomb. 199 Kč. Právo první noci. 199 Kč ... CD: Právo první noci -- Hříšní l ... Právo první noci : Detektivky, thrillery : Nejlepší ... ... . 199 Kč. Právo první noci. 199 Kč ... CD: Právo první noci -- Hříšní lidé Království českého - Vondruška, Vlastimil ; Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc. Žije na Krakovci nedaleko Prostějova, kde se v poslední době ... Právo první noci - audiokniha obsahuje další příběh z detektivního cyklu Hříšní lidé Království českého. Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc. Hříšní lidé Království českého | 25. kategorie Knihy » Beletrie » Historické romány. Nakladatel Moba datum vydání 5.9.2019 ... Právo první noci. Vlastimil Vondruška. 4.4 z 5 hvězdiček. Seznam knih Hříšní lidé království českého. Rozpracovaná série má zatím 25 dílů s tím, že nejnovější vyšel v roce 2019 a jmenuje se Právo první noci. Další díl s názvem Pomsta bílého jednorožce by měl vyjít v roce 2020. Postupně jdou díly za sebou takto: Dýka s hadem; Zdislava a ztracená relikvie Hříšní lidé Království českého Series. 25 primary works • 27 total works. Píše se druhá polovina 13. století. České království patří k nejmocnějším v Evropě. Právem, ale také s trochou závisti označují současníci českého krále Přemysla II. Otakara "králem železným a zlatým". Nakupte společně - Hříšní lidé Království českého. Kniha Právo první noci - Hříšní lidé Království českého patří do série Hříšní lidé Království českého.Z této série Vám nabízíme celkem 25 knih za zvýhodněnou cenu 6 351 Kč. Vlastimil Vondruška PRÁVO PRVNÍ NOCI Hříšní lidé Království českého Odpovědná redaktorka Olga Poulová Grafická úprava Off road factory, s. r. o. Obálka Marcel Bursák/PT ...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
10,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Právo první noci: Hříšní lidé Království českého.pdf

POPIS

Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc. Žije na Krakovci nedaleko Prostějova, kde se v poslední době stalo několik podivných událostí, které vyvrcholily vraždou jejího manžela. Co je však nejhorší, z jeho smrti podezírají ji. Panoš Ota se obrátí na svého pána, ale ten nemá chuť a ani pravomoc tu vyšetřovat. Navíc se musí věnovat jinému zločinu, který poškodil českého krále. Jenže pak dojde k pokusu unést Miladu. To Oldřicha z Chlumu přesvědčí, že nejde o obyčejný zločin. Společně začnou rozplétat neuvěřitelný příběh, jehož nitky vedou hluboko do minulosti.

Chcete si přečíst knihu?Právo první noci: Hříšní lidé Království českého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Právo první noci: Hříšní lidé Království českého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY