Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura | I15cajalco.com

...Biografie a životopisy Geografia a cestovanie Humor, satira ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura | Knihy ... ... . Všetky knihy autora . BIZBOOKS, 2016. Na sklade. Vydavateľstvo BIZBOOKS, 2016 „Svět z televize je někde tam venku. ... Všechny informace o produktu Audiokniha Pěšky mezi budhisty a komunisty - Ladislav Zibura, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pěšky mezi budhisty a komunisty - Ladislav Zibura. Elektronická kniha Pěšky mezi buddhisty a komunisty na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recen ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty - Ladislav Zibura | Knihy ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pěšky mezi buddhisty a komunisty... Pěšky mezi buddhisty a komunisty je další z báječných knížek v tohoto netradičního autora. Jde o cestopis pojatý opravdu velmi osobitým způsobem, který se vám buď bude opravdu hodně líbit a nebo ho odložíte hned po pár stránkách. A mě hodně baví že já jsem nejdřív byla na palubě těch které to nebavilo, a až ... Pěšky mezi buddhisty a komunisty Ladislav Zibura. Prolistujte knihu Pěšky mezi buddhisty a komunisty. Ladislav Zibura. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.7 z 5 hvězdiček 51 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na ... Ahoj všem! :) Právě sledujete videorecenzi na knihu Pěšky mezi buddhisty a komunisty od Ladislava Zibury. Vydalo nakladatelství BizzBooks (2016). Dejte mi vědět, jak se vám líbí video ... Všechny informace o produktu Kniha Pěšky mezi buddhisty a komunisty, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pěšky mezi buddhisty a komunisty. Ladislav Zibura všude rád chodí pěšky - tedy spíše po cizích krajinách, aby se seznámil s tamními lidmi a jejich kulturou. Také o tom píše již třetí knihu, k... Hledáte Pěšky mezi buddhisty a komunisty od Ladislav Zibura? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pěšky mezi buddhisty a komunisty 199,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,2 Hodnotilo 20 uživatelů 5 11x. 4 6x. 3 1x. 2 0x. 1 2x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 85 % zákazníků doporučuje. Pěšky mezi buddhisty a komunisty - audiokniha Ladislav Zibura. 4,5 ( 2) Nešikovný mladý muž ujde 1 5...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Zibura
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěšky mezi buddhisty a komunisty.pdf

POPIS

„Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.” To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. Ať už zrovna trpí výškovou nemocí, zachraňuje lidský život nebo je zatýkán čínskou policií, vše komentuje s humorem. Chodí pěšky, spí u cizích lidí doma a vloni o tom napsal svou první knihu. Teď se nechal přemluvit a napsal další.

Chcete si přečíst knihu?Pěšky mezi buddhisty a komunisty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Zibura. Číst Pěšky mezi buddhisty a komunisty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY