Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky

Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky - Jana Skalová | I15cajalco.com

...tské fyzioterapeutky. Celkové hodnocení ... Jak teď… Tak potom - Jana Skálová | Knihy Dobrovský ... ... Jak teď... od Jana Skalová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kupte knihu Jak teď, tak potom od Jana Skalová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % V této knížce najdete jednoduchý návod k pochopení a k respektování objevných cest vašich dětí k jejich zdravému, pro každého z nich originálnímu, pohybu. Zjistíte, že nemusíte „návody na d ... Kniha: Jak teď... - Jana Skalová | Knihy.ABZ.cz ... . Zjistíte, že nemusíte „návody na děti", hledat na internetu, ale jen a pouze ve svých srdcích, že vaši rodičovskou intuici stačí jen vyslyšet a že jak teď, tak potom, je zákonitost, která funguje po ... Potom přišli nacisti. Jsem Felix a tohle je můj příběh. Felix je Žid. A být Žid, když kolem zuří druhá světová válka, je nebezpečné. Felix měl nějakou dobu štěstí, schovával se v katolickém sirotčinci, pak ve sklepě. Jenže úkryt byl odhalen a Felix se ocitne ve vlaku jedoucím do koncentračního tábora. Název: Jak teď, tak potom - Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky. Autor: Skalová Jana. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-88104-59-9. EAN: 9788088104599. Objednací kód: NA356226 Internetové knihkupectví s největším výběrem naučné a odborné literatury a nakladatelství vydávající vědecké monografie, práce českých vědců, díla klasiků vědy. J...

INFORMACE

AUTOR
Jana Skalová
DIMENZE
5,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky.pdf

POPIS

V této knížce najdete jednoduchý návod k pochopení a k respektování objevných cest vašich dětí k jejich zdravému, pro každého z nich originálnímu, pohybu. Zjistíte, že nemusíte „návody na děti“, hledat na internetu, ale jen a pouze ve svých srdcích, že vaši rodičovskou intuici stačí jen vyslyšet a že jak teď, tak potom,je zákonitost, která funguje po staletí. Autorka, dětská fyzioterapeutka, Jana Skalová, v ní velmi volně navazuje na předchozí knížku „S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ a své povídání doplňuje i konkrétními příklady z praxe.Jejím přáním je, aby nejenom děti, ale celá rodina, byla zdravě fungující na základě svých vlastních konkrétních prožitků, ne na základě mnohdy velmi nevhodných a ne zcela pravdivých informací z okolí.

Chcete si přečíst knihu?Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Skalová. Číst Jak teď… Tak potom: Nejen příběhy z praxe dětské fyzioterapeutky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY