Obhájce

Obhájce - Victor Methos | I15cajalco.com

...ilmy. Ad Astra Ježek Sonic Ledové království II Star Wars: Vzestup Skywalkera Auta Joker Avengers: Infinity War Králíček Jojo Dolittle Na nože ... Obhájce řidičů - Home | Facebook ... . Poslední přidané Obhájce je v trestním řízení právní zástupce osoby, proti které se vede trestní stíhání ().Obhájcem může být pouze advokát a jeho úkolem je poskytnout obviněnému kvalifikovanou právní pomoc a ve prospěch obviněného využít všechna práva a prostředky, které jsou v právních předpisech zakotveny. Tím je zajišťováno po formální stránce právo na obhajobu ... Ex offo v trestním řízení. V trestním řízení ex offo označuje případ ... Obhájce nevinných / Just Mercy (2019) | ČSFD.cz ... . Tím je zajišťováno po formální stránce právo na obhajobu ... Ex offo v trestním řízení. V trestním řízení ex offo označuje případ tzv. nutné obhajoby, kdy obviněný musí mít obhájce ze zákona (např. je-li ve vazbě nebo horní hranice hrozícího trestu odnětí svobody převyšuje pět let), ale sám si jej nezvolí.Pak je mu ustanoven neprodleně soudem. Obhájcem může být pouze advokát a je povinen případ převzít. (The Lincoln Lawyer) Úspěšný obhájce Matthew McConaughey, který strávil většinu své kariéry obranou drobných kriminálníků, získá po letech prvního dobře platícího klienta. To, co se ze začátku jeví jako jasný případ s velkým finančním výnosem, se rychle obrátí v děsivý souboj dvou mistrů manipulace a krizi právníkova svědomí... Obhájce (2011) Nové sčítání hlasů (TV film) (2008) Okamžik z...

INFORMACE

AUTOR
Victor Methos
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Obhájce.pdf

POPIS

Peněz je málo a kariérních vyhlídek ještě méně, proto novopečený právník Theodore Brigham podnikne zoufalý krok a nastoupí do pochybné právnické firmy v Salt Lake City. Hned svůj první případ – překročení povolené rychlosti – ovšem prohraje a je přesvědčený, že se s kariérou právníka může rozloučit. Proto je více než překvapený, když mu jeho šéf přidělí o dost náročnější kauzu: Amanda Piercová je utrápená a vyčerpaná žena, které psychopat znásilnil a zavraždil dceru. A ona se mu pomstila. Není pochyb, že to byla ona, kdo zmáčkl spoušť – vidělo jí pět svědků. A i když jsou sympatie veřejnosti na její straně, hrozí jí trest smrti, jemuž se vyhne jedině tak, že se přizná. Novopečený právník se tak pouští do boje nejen o svou kariéru, ale i o život své klientky.

Chcete si přečíst knihu?Obhájce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victor Methos. Číst Obhájce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY