Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly

Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly - Jitka Saniová | I15cajalco.com

...nou zmijí. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Pohádky kocoura Šikuly: Čteme sami, genetická metoda ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. E-kniha: Čteme sami - genetická metoda - Pohádky kocoura Šikuly - Jitka Saniová Objednávejte knihu Čteme sami - genetická metoda - Pohádky kocoura Šikuly v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly od Jitka Saniová? Dnes ... Pohádky kocoura Šikuly: Čteme sami, genetická metoda ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly od Jitka Saniová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly ... Seznámíte se také se zvonečkovou vílou, zlomyslným skřítkem Nezbedou a dalšími kamarády statečbého kocoura. Osm krátkých pohádek doplněných krásnými ilustracemi je přizpůsobeno čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma ... Hledáte Čteme sami - genetická metoda - Pohádky kocoura Šikuly od Jitka Saniová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pohádky kocoura Šikuly: Čteme sami, genetická metoda Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Poznáte zlomyslného skřítka Nezbedu, dozvíte se, za co šel na maškarní beránek Filda, nebo zjistíte, jak deštník Artík zachránil Šikulu před nebezpečnou zmijí. Kniha: Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly Autor: Jitka Saniov á. Koucour Šikula je sympatický kamarád mnoha dalších zvířátek. ... 0 hodnocení Pohádky kocoura Šikuly - Čteme sami (genetická metoda) 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Poznáte zlomyslného skřítka Nezbedu, dozvíte se, za co šel na maškarní beránek Filda, nebo zjistíte ... Čteme sami - Pohádky kocoura Šikuly Saniová, Jitka Cena: 119 Kč Veronika a srdíčka pod lavicí ... Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Poznáte zlomyslného skřítka Nezbedu, dozvíte se, za co šel na mašk...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Saniová
DIMENZE
4,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly.pdf

POPIS

Vydejte se za dobrodružstvím s kocourem Šikulou a jeho kamarády. Dozvíte se, za co šel na maškarní bál beránek Filda. Zjistíte, jak deštník Artík zachránil Šikulu před nebezpečnou zmijí. Seznámíte se také se zvonečkovou vílou a zlomyslných skřítkem Nezbedou. Osm krátkých pohádek doplněných krásnými ilustracemi je přizpůsobeno čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení.

Chcete si přečíst knihu?Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Saniová. Číst Čteme sami – Pohádky kocoura Šikuly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY