Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu

Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - Laura Vanderkamová | I15cajalco.com

...na výběr!´" ... Pečujte o svou energii Svirinskaja Alla Detail knihy Sůl pradávných slz recenze knihy Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu „Nic nemusíš, Riley ... Život podle Julie | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Nemusíš skočit po všem, co na tebe mrkne. Nemusíš se strhat, protože ti všechno připadá neodkladné." Odkašlal si. A pak vypálil dobře mířený úder: „Když jsem na tebe včera večer čekal, měl jsem trochu času ... " Julie chvíli čekala, protože Riley se nad jejími slovy zamyslela, Pak se usmála. "Nemám čas, " znamená není to moje priorita. Vždycky si najdeme čas na to, na čem nám opravdu zále ... Život podle Julie - v každé chvíli si můžeme vybrat svou ... ... ... " Julie chvíli čekala, protože Riley se nad jejími slovy zamyslela, Pak se usmála. "Nemám čas, " znamená není to moje priorita. Vždycky si najdeme čas na to, na čem nám opravdu záleží. Julie se odmlčela. Jak je to možné, když dělá všechno, co si její klienti přejí - včetně toho, že odpovídá na e-maily v kteroukoli... Zobrazit celý text Život podle Julie V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu Kniha: Život podle Julie -- V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - Laura Vanderkamová ... (inspirativní příběh o tom, že si v každé chvíli můžeme vybrat svou cestu) Další popis zobrazit. Riley Jenkinsová je v nesnázích. Ambiciózní, velice pracovitá konzultantka, které už nechybí moc do třicítky, je dosud ... E-kniha: Život podle Julie -- V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - Laura Vanderkamová Fungujeme! Vážení zákazníci, kn...

INFORMACE

AUTOR
Laura Vanderkamová
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu.pdf

POPIS

Riley Jenkinsová je v nesnázích. Ambiciózní, velice pracovitá konzultantka, které už nechybí moc do třicítky, je dosud zvyklá na téměř dokonalá hodnocení svého pracovního výkonu – a najednou od své nadřízené vyslechne zdrcující kritiku. Jak je to možné, když dělá všechno, co si její klienti přejí – včetně toho, že odpovídá na e-maily v kteroukoli denní i noční hodinu do jedné hodiny.A v tom je právě ten problém: přepíná své síly. I přes neuvěřitelné množství času, který své práci věnuje, a navzdory veškeré pečlivosti nedokáže předložit dobře promyšlený a kreativní návrh splňující očekávání klientů. Firma jí nyní dává třicetidenní lhůtu k získání velké zakázky, jinak ji čeká nedobrovolný odchod. Její osobní život se ale také řítí do propasti – jak přítel, tak nejbližší kamarádka ztratili trpělivost, že na ně věčně nemá čas. V této stresové situaci si Riley nejméně ze všeho přeje strávit povinný relaxační víkend se svými kolegyněmi. Nemůže se tomu ale nijak vyhnout, a tak odjíždí do střediska v městečku Maris v New Jersey s trochu směšným názvem: Juliina škola: Vyber si svůj život.A tam ji čeká překvapení – organizátorka pobytu Julie, odbornice na životní styl, ji naprosto uchvátí. Jak může vést rozvedená matka dvou dětí úspěšný podnik, a působit přitom dojmem, že má času na rozdávání? Odpověď možná leží v Juliině krédu: „Očekávání jsou nekonečná. Ale čas je konečný. Vždycky si vybíráš. Vybírej dobře.“Riley nakonec přehodnotí rovnováhu mezi přítomností a budoucností a mezi tím, co udělat musí, a tím, co udělat chce. Osvobodí se od pocitu přetížení povinnostmi a začne realizovat to, co je pro ni opravdu důležité. Inspirativní příběh Riley vám ukáže, jak díky vlastním rozhodnutím můžete žít přesně tak, jak chcete. Záleží jen na vás, jaký život si vyberete.

Chcete si přečíst knihu?Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Vanderkamová. Číst Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY