Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem

Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem - Emma Ledden | I15cajalco.com

...žete podat i složité věci ... Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem Autor: ... Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem ... ... Myslete velkoryse - získejte tajemství k úspěchu a dopřejte si to, co jste vždycky chtěli Autor: David, J.Schwartz, ... Petice za zákaz slunce a jiné absurdity ekonomie Autor: ... Emma Ledden: Úspěšná prezentace, Získejte si své publikum krok za krokem Alena Špačková: Moderní rétorika, Jak mluvit k druhým lidem, aby vám rozuměli a naslouchali Olga Medlíková: Přesvědčivá prezentace, Špičkové rady, tipy a příklady Za čni vydělávat na tom, co tě baví - Do 30 dnů krok za krokem - John Williams Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze Grada, naučná, 2017 , John Williams, 256 , české 1 152 produktů v kategorii Osobní rozvoj. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Úspěš ... Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem ... . Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem * Potřebujete připravit kvalitní prezentaci a nevíte, jak na to? * Chcete vytvářet ... Kód: 0328113 Autor: Ledden Emma EAN: 9788024729121 Dostupnost: Poslední kusy. ks. Cena s DPH: Přinášíme hobby, sport a další ručně vybrané produkty od kvalitních českých e-shopů. Ušetřete při nákupu hobby, sport a další. Veškeré podrobnosti, recenze a technické údaje naleznete v detailu. Vyjednávání s firemními zákazníky je stále náročnější. Připravte se a získejte konkurenční výhodu.Srozumitelná, přesvědčivá a zajímavá obchodní prezentace zaměřená na užitek pro zákazníka je zásadním krokem pro získání pozornosti a zájmu zákazníka a následné uzavření obchodu. Stejně tak vyjednávání s firemními zákazníky prochází revolučními ......

INFORMACE

AUTOR
Emma Ledden
DIMENZE
7,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem.pdf

POPIS

Potřebujete připravit kvalitní prezentaci a nevíte, jak na to? Chcete vytvářet působivější a modernější prezentace než dosud? Máte obavy ze samotného průběhu svého vystoupení? Rádi byste působili přesvědčivě a profesionálně? V dnešní době digitálních technologií již není prostor pro zastaralé způsoby vytváření prezentací. Prezentace je často nutné připravit rychle a také posluchači mají málo času, jsou zavaleni informacemi, a někdy se dokonce vyskytují na různých místech světa.Tato knížka nabízí jednoduchý postup, jak vytvořit špičkovou prezentaci, která vaše posluchače opravdu zaujme a přesvědčí. Jde o nový přístup k vytváření prezentací, při kterém jsou i složité věci podávány jednoduše, stručně a zejména s neustálou orientací na posluchače. Naučíte se, jak mluvit ve správnou chvíli a správným způsobem o důležitých věcech tak, aby to bylo pro posluchače zajímavé a smysluplné.S pomocí rad z této knížky předvede i ten nejméně zkušený prezentátor špičkovou prezentaci a ti zkušenější snadno dosáhnou ještě lepších výsledků.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Ledden. Číst Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY