Mrtvá z Nevady

Mrtvá z Nevady - Harlan Coben | I15cajalco.com

...kvapovat, dialogy nešustí papírem a nezdržují, popisy jsou strohé a přesné ... Mrtvá z Nevady / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Mrtvá z Nevady není jen výborně vymyšlená detektivka, ale lze ji zároveň považovat za skvěle napsaný psychologický thriller, který čtenáře spolehlivě udrží v napětí až do posledních stránek. Autorovy zápletky nepřestávají překvapovat, dialogy nešustí papírem a nezdržují, popisy jsou strohé a přesné. Platí to i o románu Mrtvá z Nevady. 19.01.2007. Ivan Matějka. Hospodářské ... Mrtvá z Nevady - Harlan Coben | Knihy na Martinus.cz ... . Platí to i o románu Mrtvá z Nevady. 19.01.2007. Ivan Matějka. Hospodářské noviny. Autor/Autorka Kategorie a témata Bibliografické údaje Název: Mrtvá z Nevady Autor: Coben, Harlan a Harlan, Coben Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076173149 ISBN: 978-80-7617-314-9 Originál: The Innocent Překlad: Prokop, Michal Popis: ... Mrtvá z Nevady Harlana Cobena není jen výborně vymyšlená detektivka, ale lze ji zároveň považovat za skvěle napsaný psychologický thriller, který čtenáře spolehlivě udrží v napětí až do posledních stránek. Autorovy zápletky nepřestávají překvapovat, dialogy nešustí papírem a nezdržují, popisy jsou strohé a ... Mrtvá z Nevady není jen výborně vymyšlená detektivka, ale lze ji zároveň považovat za skvěle napsaný psychologický thriller, který čtenáře spolehlivě udrží v napětí až do posledních stránek. Autorovy zápletky nepřestávají překvapovat, dialogy nešustí papírem a nezdržují, popisy jsou strohé a přesné. Platí to i o románu Mrtv...

INFORMACE

AUTOR
Harlan Coben
DIMENZE
11,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvá z Nevady.pdf

POPIS

Matt Hunter studoval vysokou školu a měl před sebou skvělou budoucnost. Ale pak se jedné noci připletl do absurdní rvačky a nešťastnou náhodou zabil jiného studenta. Ono osudové klopýtnutí odnáší Mattova rodina i on sám – stráví čtyři roky ve vězení, a ani potom se nezbaví výčitek svědomí vůči mrtvému. Nevěří, že by ještě někdy mohl být šťastný, ale štěstí k němu v podobě jeho dávné lásky Olivie nakonec přijde samo. Matt si krásnou Olivii vezme a čekají spolu dítě. Těhotná žena odjede na jakési školení a Mattovi přijde na mobil obrázek zachycující jeho manželku v hotelovém pokoji s cizím mužem. Zkoušenému Hunterovi se znovu hroutí svět, ale záhy zjišťuje, že to, co se stalo, je složitější, než se zdá, a začíná na vlastní pěst rozkrývat tajemství své vlastní ženy… Mrtvá z Nevady není jen výborně vymyšlená detektivka, ale lze ji zároveň považovat za skvěle napsaný psychologický thriller, který čtenáře spolehlivě udrží v napětí až do posledních stránek. Autorovy zápletky nepřestávají překvapovat, dialogy nešustí papírem a nezdržují, popisy jsou strohé a přesné. A nechybějí ani účinně dávkované porce ironie a sarkasmu – v tom, jak dokáže dramatické vyprávění odlehčit, je dnes Harlan Coben mezi autory žánru stěží překonatelný.

Chcete si přečíst knihu?Mrtvá z Nevady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harlan Coben. Číst Mrtvá z Nevady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY