Kam se poděl můj sýr?

Kam se poděl můj sýr? - Kenneth Blanchard, | I15cajalco.com

...olečenské uznání nebo duševní vyrovnanost ... Kam se poděl můj sýr? - YouTube ... . Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Kam se poděl můj sýr? Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách , které žijí v „Bludišti" , kde hledají „Sýr". This feature is not available right now. Please try again later. Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti", kde hledají „Sýr". Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ... Kam zmizel můj sýr? - Johnson Spencer | Knihy Dobrovský ... . Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Postavičky v příběhu čelí ... Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti", kde hledají „Sýr". Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost....

INFORMACE

AUTOR
Kenneth Blanchard,
DIMENZE
3,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam se poděl můj sýr?.pdf

POPIS

Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich se nakonec vyrovná se změnou úspěšně a napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Knihu můžete přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život.

Chcete si přečíst knihu?Kam se poděl můj sýr? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kenneth Blanchard,. Číst Kam se poděl můj sýr? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY