Dishonored - Hrůza za závojem

Dishonored - Hrůza za závojem - Adam Christopher | I15cajalco.com

...stupné na Windows Phone. Cena s DPH: Dishonored - Hrůza za závojem ... Dishonored - Hrůza za závojem - Adam Christopher ... ... . Kdo napsal knihu Dishonored - Hrůza za závojem? Autorem je Adam Christopher. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Úvodní stránka → Obchod → Knihy → Dishonored 03 - Hrůza za závojem ... Dishonored 3: Hrůza za závojem je počin, bez kterého by se člověk obešel. Ne, že by se nedal číst, Adam Christopher psát umí, ale tentok ... Dishonored Hrůza za závojem | KNIHCENTRUM.cz ... . Ne, že by se nedal číst, Adam Christopher psát umí, ale tentokrát krutě neukočíroval zápletku. Pátrací linie je směšná, napětí kniha také příliš nenabízí, postavy neprojdou žádným vývojem, který by stál za řeč, a akce je poskrovnu. Dishonored Hrůza za závojem Adam Christopher. Skladem 5+ ks 244 Kč Běžná cena 329 K č. Ušetříte 85 Kč (26 %) Vložit do ... Dishonored - Hrůza za závojem; Dishonored - Hrůza za závojem. Nakladatelství: Baronet. Autor: Adam Christopher. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 272 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 199 Kč ... Dishonored - Hrůza za závojem. Adam Christopher. ... Odměny za nákup v penězích nazpět. 15 let na trhu prověřeno zákazníky. Ověřeno našimi zákazníky . 98 % zákazníků doporučuje náš obchod. Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz. Odbornost ... Ken Wood se ocitá v centru Všehomíra, uprostřed planoucího konfliktu Dobra a Zla. Na straně jedné král D'Sal, na straně druhé čarodějnice Xylla, mocní vládci rozděleného Gamebu....

INFORMACE

AUTOR
Adam Christopher
DIMENZE
9,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Dishonored - Hrůza za závojem.pdf

POPIS

BILLII LURCHOVÉ SE PODAŘILO NĚCO NEMOŽNÉHO: OUTSIDER PADL. NYNÍ JE VŠAK PRÁZDNOTA NEVYROVNANÁ A V SÁZCE JE OSUD SVĚTA. Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny – portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě trhlinou rozpolceném vedví, a v království, jež se vzpamatovává z občanské války a vládne v něm neklidné příměří. Jakožto bývalá nájemná vražedkyně, pašeračka a lovkyně lidí má Billie pořádně tuhý kořínek, a je tou jedinou, kdo dokáže věci dát do pořádku – na to však musí konfrontovat vlastní minulost, a výsledky jejích akcí mohou změnit svět. Z cyklu Dishonored (3)

Chcete si přečíst knihu?Dishonored - Hrůza za závojem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Christopher. Číst Dishonored - Hrůza za závojem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY