World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně

World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně - Lenka Kubková | I15cajalco.com

...žkyně . Lenka Kubková ... Tato kniha není návod, je to příběh ... Drakobijce moje cesta - Chci.cz ... . Můj příběh. Moje cesta z pražského parku na tratě těch největších světových maratonských závodů. Kniha sice není o světových rekordech elitních běžců ani o posouvání hranice ... World Marathon Majors Moje cesta Příběh amatérské maratonské běžkyně Autor: Lenka Kubková - Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. Neobsahuje ani „zázračný" jídelníček či ... World Marathon ... World Marathon Majors Moje cesta -- Příběh amatérské ... ... . Neobsahuje ani „zázračný" jídelníček či ... World Marathon Majors: moje cesta: příběh amatérské maratonské běžkyně / Lenka Kubková Stručná anotace: Autorka o své knize: Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. World Marathon Majors: Moje cesta Příběh amatérské maratonské běžkyně ... Běžkyně - Krátký příběh o dlouhém běhu (Lizzy Hawkerová) Lizzy Hawker. 12,65€ Zľava 7%. Stopy v oblacích (Richard Askwith) [CZ] Richard Askwith. 15,25€ Zľava 7%. World Marathon Majors: Moje cesta Příběh amatérské maratonské běžkyně. Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. Neobsahuje ani „zázračný" jídelníček či „zaručený" tréninkový plán pro ty, kteří sní o tom, jak na této královské trati pokoří vytouženou hranici čtyř hodin. Tato kniha není ... Moje cesta k Michelinu (978-80-7585-686-9) Nejočekávanější kuchařka vánoc 2018! Kniha Pavla Pospíšila, prvního československého kuchaře, který získal michelinskou hvězdu. Má osm velkýh kapitol, každá je věnována jedné zemi, kde jako kuchař působil. Více informací Největší výběr za nejlepší ceny zboží Drakobijce moje cesta v nejvyšší kvalitě. World Marathon Majors - Moje cesta - Příběh amatérské maratonské běžkyně ... Worl Marathon Majors: Moje cesta. Příběh amatérské maratonské běžkyně Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z ... Kód: 0350635 Autor: Kubková Lenka EAN: 9788020453365 Dostupnost: více jak 100ks. ks. ... Moje BIO pochoutky - 50 nejchutnějších receptů ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Metzeler me 880 marathon mbs 150 90 r15 v nejvyšší kvalitě. Kubková Lenka: World Marathon Majors: Moje cesta Příběh amatérské maratonské běžkyně Kniha, kterou držíte v ruce, není d...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Kubková
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně.pdf

POPIS

Kniha, kterou držíte v ruce, není dalším z desítek návodů, jak běháním zhubnout nebo jak natrénovat na maraton za tři měsíce. Neobsahuje ani „zázračný“ jídelníček či „zaručený“ tréninkový plán pro ty, kteří sní o tom, jak na této královské trati pokoří vytouženou hranici čtyř hodin. Tato kniha není návod, je to příběh. Můj příběh. Moje cesta z pražského parku na tratě těch největších světových maratonských závodů. Kniha sice není o světových rekordech elitních běžců ani o posouvání hranice lidských možností, přesto je příběhem o vůli překonávat zranění, únavu i bolest. Je příběhem o vytrvalosti, kterou v sobě může objevit každý z nás. Především je však vyprávěním o štěstí a radosti, kterou mi běhání přináší. Nikdy jsem neměla žádného trenéra a ve své přípravě jsem se vedle rad zkušenějších běžců, kterým tímto děkuji, a fyzioterapeutů i lékařů, jimž jsem vděčná, řídila tedy především svojí intuicí. Často šlo bohužel doslova o metodu pokus omyl. A o své, v některých případech draze vykoupené zkušenosti se s vámi chci podělit. Mé rady, varování i doporučení, jakkoliv dobře míněné, berte prosím s rezervou, neboť se jedná o rady laické.V knize se dočtete o tom, jak běhám já, ale dozvíte se také informace ze zákulisí světových maratonů, doporučení, jak se na tyto závody kvalifikovat a jak si je užít, a konečně i pár typů, co byste měli jako turisté vidět a navštívit v těch světových metropolích, kde se prestižní maratony běhají.Je jedno, zda jste žena či muž, nezáleží na věku ani na tom, kolik a jak rychle běháte. A nakonec ani nevadí, pokud to své rozhodnutí slézt z kanape a začít běhat máte ještě před sebou. Trošku inspirace, poučení a snad i zábavy si v mém příběhu může nalézt každý.

Chcete si přečíst knihu?World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Kubková. Číst World Marathon Majors: Moje cesta: Příběh amatérské maratonské běžkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY