Milostné rošády

Milostné rošády - Roald Dahl | I15cajalco.com

...ovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, ... Jarda Vála: Co jsem také přečetl____Milostné rošády ... ... Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Milostné rošády Autor Roald Dahl. Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty ... Kniha Milostné rošády - Roald Dahl | Dobré Knihy.cz ... . Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti" ... Kniha: Milostné rošády (Roald Dahl). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Milostné rošády jsou celkem tenká knížka, která obsahuje čtyři povídky. Tyto povídky jsou spojeny tématem, kterým je lidská sexualita, mezilidské vztahy a podivnosti, k nimž může dojít v touze po vlastním uspokojení. V originále se tato kniha jmenuje Switch bitch, což také dost napovídá, o čem že to asi je :). ... Jak již název Milostné rošády napovídá, jedná se o soubor čtyř humorných, lehce erotických povídek, které jsou perfektně napsané. Každá povídka většinou začíná velmi nevině, ale vždy nakonec vyvrcholí vtipným a šokujícím zakončením. Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Editions for Switch Bitch: 0140041796 (Paperback published in 1987), (Kindle Edition published in 2012), 0241955726 (Paperback published in 2011), (Paper... Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Počet stran: 160, Rok vydání: 2013, Nakladatelství: ODEON, Autor knihy: Roald Dahl, Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až ......

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
8,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Milostné rošády.pdf

POPIS

Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Jsou to mistrné, dějově sevřené grotesky naplněné černým humorem, které často připomenou vycizelované arabesky Poeovy.

Chcete si přečíst knihu?Milostné rošády ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Milostné rošády Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY