Máme doma zvířátko

Máme doma zvířátko - Josef

... domů - HEČ Jeho příběh ten je k nevíře Utekl gurmánovi z talíře Na korbě kamiónu K nám do Přibic přímo z Lyonu Máme doma šneka Nekouše a neštěká Máme doma zvířátko Držíme ho na krátko ... Kniha: Máme doma zvířátko | Knihy.ABZ.cz ... ... Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to děte Máme doma zvířátko Autor: Snětivý, Josef "Pepson" Nakladatel: Čas EAN: 9788074752612 ISBN: 978-80-7475-261-2 Ilustrace: Procházková, Lenka Popis: 1× kniha, skládaná, 12 stran, česky Rozměry: 11 × 10 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě s ... Papoušek - andulka - písnička Máme doma anduláka - YouTube ... . vydání) Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to d 50+ videos Play all Mix - Yellow Sisters: Máme doma strašná zvířata (Oficiální videoklip) YouTube Mravenci Yellow sisters - Duration: 2:46. yellowsisters2012 62,838 views Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to dětem od nejmenších až po ty, které si verše rády přečtou ... Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to dětem od ... Máme doma zvířátko. Máte rádi zvířátka? Chcete vědět, jak se starat o psa, kočku, želvu či koně? Můžete si přečíst pohádku, zahrát pexeso, puzzle i domino. Otevřete kufřík a staňte se na chvíli chovatelem zvířat. ... Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazl...

INFORMACE

AUTOR
Josef "Pepson" Snětivý
DIMENZE
11,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme doma zvířátko.pdf

POPIS

Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to dětem od nejmenších až po ty, které si verše rády přečtou samy. V leporelu najdou nejen obvyklá zvířátka našich domácností, jako jsou pes, kočka, křeček či andulka, ale i ta exotičtější, která zastupují třeba štír, chameleon nebo leguán.

Chcete si přečíst knihu?Máme doma zvířátko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef "Pepson" Snětivý. Číst Máme doma zvířátko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY