Tangramy: Zábavné logické hlavolamy

Tangramy: Zábavné logické hlavolamy - - | I15cajalco.com

..., určená pre deti od 5 rokov. Veľkosť p ... Tangramy od 5,96 € - Heureka.sk ... ... Logické hádanky, zajímavé úlohy, hlavolamy Hádanka: Autobus. Tato hádanka není vůbec tak hloupá, jak se na první pohled tváří. Na kterou stranu jede autobus? Nápověda. Jak se jezdí po silnicích v Anglii? BIGinzerce - inzerce,bazar. 600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace Logické hádanky, zajímavé úlohy, hlavolamy. Přes dvě desítky originálních hádan ... Zábavné - Hlavolamy ... . Přes dvě desítky originálních hádanek s nápovědou, řešením a diskuzí. Příjemnou zábavu! Specializovaná kamenná prodejna v centru Prahy a internetový obchod s aktuální nabídkou. Moderní společenské hry, karetní hry, technické stavebnice, nevšední dárky a hlavolamy pro děti i dospělé. Tangram vajíčko - provedení české dřevo. Úkol: naskládejte dílky do rámečku anebo z nich vytvořte různé tvary. Skladem 299,00 Kč ... Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146 Tangram je 7 kusů základních tvarů, které lze kombinovat vytvořit nádherné geometrických obrazců Zahrajte si super online flash hru Tangram zdarma. Trénovanie pamäte je dôležité nielen do školy, ale aj pre praktický život. Zapamätať si poradie, farby, postupy a pod. nie je hračka, ale hry na pamäť ťa to mžu naučiť! Užijte si srandu u zábavných online her, které jsou zdarma. Vtipné hry, momenty a scénky, které vás rozveselí. Vybrané hry, které obsahují humor. Např.: Spider Solitaire, Shell Shock! Match 3 + 1 259 dalších her....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Tangramy: Zábavné logické hlavolamy.pdf

POPIS

Tangramy jsou starobylé skládanky pocházející Číny, kterými se prý bavil i Napoleon Bonaparte a které skládají už celé generace. Jejich kouzlo spočívá v jednoduchosti – z jediného čtverce můžeme sestavit množství různých postav, zvířat i věcí. Pobaví, zkrátí dlouhou chvíli, a navíc rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkuste si je díky této knížce i vy! Kromě předloh ke skládání a jejich řešení zde najdete i kousky havolamu k vystřihnutí, takže stačí jen rozhýbat mozkové závity a pustit se do toho!

Chcete si přečíst knihu?Tangramy: Zábavné logické hlavolamy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tangramy: Zábavné logické hlavolamy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY