Nikdynoc

Nikdynoc - Jay Kristoff | I15cajalco.com

...cela dlouho, ale hodně, hodně moc se mi to líbilo ... Kniha: Nikdynoc (Jay Kristoff) | Martinus ... . :D Asi budu patřit do té druhé skupiny, které z knihy je opravdu nadšená! Nikdynoc je drsná a vraždící kniha, která ve vás nechá spoustu emocí. Já osobně jsem se u knihy jak smála, tak i brečela (ano, jsem cíťa) a to je pro mě u knihy jednou z nejdůležitějších věcí, aby čtenáře vtáhla do svého příběhu. Nikdynoc je príbeh o pomste a priateľstve v krutom a nemilosrdnom svete, príbeh plný drsného výcviku a krvi, nadprirodzených bytostí a mágie. Kniha ma chytila od prvej strany. Poznámky pod č ... Knihomolno: NIKDYNOC - Jay Kristoff ... . Kniha ma chytila od prvej strany. Poznámky pod čiarou mi neprekážali, viaceré komentáre rozprávača ma rozosmiali, boli výborné. Proste ten tupý sarkastický humor, to som presne ja. Nikdynoc - s podpisem autora Jay Kristoff. Přežila, aby se pomstila. První díl nové série od autora Illuminae. Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi ......

INFORMACE

AUTOR
Jay Kristoff
DIMENZE
3,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikdynoc.pdf

POPIS

Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi – Rudé církve. I když vyniká v použití jedů a zbraní, nemůže ji to zachránit před spiknutím, které se na ni v temnotě chystá. Dokáže ho odhalit včas, než ji dostihne, a pomstít se těm, kteří můžou za smrt jejího otce?

Chcete si přečíst knihu?Nikdynoc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jay Kristoff. Číst Nikdynoc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY