Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha

Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha - Candice Kumai | I15cajalco.com

...(KONFERENCE). Kincugi pro šťastný život - japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha ... Trenink tela a ducha podrobny navod cviku norbekov ... ... . SKLADEM - Candice Kumai. Sleva 11% - 444,00. K ... Knihy o zdravém způsobu života Pragma přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy o zdravém způsobu života Pragma online. Kincugi pro šťastný život - Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha ... Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha. Zlaté č ... Kincugi pro šťastný život | KNIHCENTRUM.sk ... ... Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha. Zlaté české pohádky. Prázdniny pošťáka Myšáka. ... Zázraky lidského těla: Poznej, jak funguje nejdokonalejší strojna světě! Stříbrná hvězda. ... rozdvojené mysli a středovém osudu. Kintsugi pro šťastný život Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha • Candice Kumai • Pragma • 2019/04 Každý z nás je ovlivněn místem, kde vyrůstal. Kintsugi pro šťastný život (Japonské umění ke zlepšení mysli, těla i ducha) Candice Kumai • Pragma, 2019 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne Kintsugi pro šťastný život (Japonské umění ke zlepšení mysli, těla i ducha) Candice Kumai • Pragma, 2019 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne Kintsugi pro šťastný život (Japonské umění ke zlepšení mysli, těla i ducha) Candice Kumai • Pragma, 2019 Dodání může trvat více než tři týdny Kumai, Candice##[Kintsugi wellnes. Česky] Kincugi pro šťastný život : japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha / Candice Kumai ; z anglického originálu Kintsugi wellnes ... přeložila Tereza Grufíková. -- Vydání první Praha : Euromedia Group, 2019. Deník pro vnitřní klid - udělejte něco pro sebe 8,60 € Kincugi pro šťastný život - Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Pro rozvoj techniky byly důležité již ty inovace, které nastaly již v lovectví - oštěp, vrhací hůl, bumerang, prak, bolaso, založené na složitějších dynamických a aerodynamických pohybech, rozvíjejí původní jednoduché umění házet kameny a klacky. Japonské umění ke zlepšení mysli, těla i ducha Každý z nás je ovlivněn místem, kde vyrůstal. Autorka s námi v této knize sdílí své japonské dědictví a provází nás kouzelnou cestou této země....

INFORMACE

AUTOR
Candice Kumai
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha.pdf

POPIS

Každý z nás je ovlivněn místem, kde vyrůstal. Autorka s námi v této knize sdílí své japonské dědictví a provází nás kouzelnou cestou této země. V knize se dočteme o japonských tradicích, které vedou k vyváženému životu jak po psychické, tak i fyzické stránce. V knize najdeme zdravé recepty, návody k rovnováze a především úvod do krásného umění Kintsugi, které je o tom, jak napravovat to, co se nám nepovedlo.

Chcete si přečíst knihu?Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Candice Kumai. Číst Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY