Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli

Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli - Pavla Jiříčková | I15cajalco.com

...u HLEDEJCENY.cz. Mindful deník (Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli) ... Mindful deník - Pavla Jiříčková - Megaknihy.cz ... ... mít pozitivní myšlení a dobré rozpoložení mysli - i to jsou hlavní cíle tohoto zápisníku, který ti bude na tvé cestě každý den... Viac o knihe Vyberte si z knih od autora Pavla Jiříčková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Nakupte knihy z nakladatelství Computer Media za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Pragma Tolle Eckhart: Moc přítomného okamžiku . Žít v přítomném oka ... Kniha Mindful deník - Inspirativní zápisník pro zklidnění ... ... .cz. Pragma Tolle Eckhart: Moc přítomného okamžiku . Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí.Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat. Minnie m j zapisnik. Nalezeno: ... Kreativní titul rozvíjí dívčí představivost, tvořivost i smysl pro módu. Kniha obsahuje 24 stran a 8 listů samolepek k ozdobení. Ideální pro každou malou parádnici! Oblékni si Minnie - Jiří Models od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Informace o produktu. Popis produkt: Konec hledání: Texty a rozmluvy o podstatě MAITREA a.s. Kniha Konec hledání: Texty a rozmluvy o podstatě:Počet takzvaných učitelů moudrosti, kteří jsou svými žáky nebo stoupenci uctíváni jako osvícení či mistři, v posledních letech enormně stoupl. Mindful deník. Pavla Jiříčková ... , Computer Media (2019) Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli. Zastavit se a nadechnout. Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k vám v daný okamžik přichází. Být mindful - být si vědom přítomného okamžiku, svých emocí, pocitů a oprostit se od všeho ... Mindful deník - Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli Zastavit se a nadechnout. Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k ... dostupnost neznámá. 349 Kč 314 Kč. Móda a sport jsou spolu historicky provázány, prvotní potřeba vhodného oděvu pro sportovní aktivity... Porovnání cen xperia z3 comp, srovnání cen xperia z3 comp na portálu HLEDEJCENY.cz. Společnost EUROMEDIA GROUP, a. s., IČO: 497 09 895, se sídlem Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5 - Smíchov (dále jen „my"), chrání veškeré osobní údaje poskytnuté členy Knižního klubu (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou....

INFORMACE

AUTOR
Pavla Jiříčková
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli.pdf

POPIS

Nechte se vést na cestě k objevování krásy současného okamžiku, zklidnění mysli a pocitu štěstí tady a teď. Zastavit se a nadechnout. Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k vám v daný okamžik přichází. Být mindful – být si vědom přítomného okamžiku, svých emocí, pocitů a oprostit se od všeho negativního a stresujícího. Pečlivě sestavené doplňovací stránky vám pomohou zapomenout na každodenní stres bez ohledu na to, jak moc zaneprázdněni právě jste.

Chcete si přečíst knihu?Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Jiříčková. Číst Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY