Moje kniha tajností

Moje kniha tajností - - | I15cajalco.com

...eka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu ... Moje kniha tajností - kolektiv - Megaknihy.cz ... . Kniha: Moje kniha tajností Autor: kolektiv O čem sníš, co máš ráda, co nesnášíš, jaké jsou tvoje kamarádky, rodiče, škola, co tě baví a co tě otravuje… to všechno si můžeš zapsat do deníčku, ve kterém tě čeká ... Kniha Moje kniha tajností(Toni Raiten-DAntonio, kolektív autorov) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 ... Moje kniha tajností Euromedia Group, a.s. ... .cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Moje kniha tajností Autor: kolektiv Nakladatel: Pikola EAN: 9788076170636 ISBN: 978-80-7617-063-6 Překlad: Rybecká, Ivana Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 15,8 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Obsah knihy: Moje kniha tajností. O čem sníš, co máš ráda, co nesnášíš, jaké jsou tvoje kamarádky, rodiče, škola, co tě b...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje kniha tajností.pdf

POPIS

O čem sníš, co máš ráda, co nesnášíš, jaké jsou tvoje kamarádky, rodiče, škola, co tě baví a co tě otravuje… to všechno si můžeš zapsat do deníčku, ve kterém tě čeká navíc spousta zábavy, tipů, kreslení, vyplňování… A to, co chceš opravdu vidět jenom ty, si můžeš zapsat speciální propiskou s neviditelným inkoustem. Písmo je vidět po nasvícení UV žárovkou ukrytou ve víčku. Střež si ji jako oko v hlavě!

Chcete si přečíst knihu?Moje kniha tajností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje kniha tajností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY