Wildcard: Divoká karta

Wildcard: Divoká karta - Marie Lu | I15cajalco.com

...rofessional skills and a personal gambling problem ... Divoká karta (Wild Card) | Zhlédnutí online, Titulky, Stažení ... . Adam sa po smrti svojej matky vydáva na cesty, hladať svojho jediného príbuzného - vlastného otca. Ten ich opustil, kým bol Adam ešte malý a to jediné, čo sa... Nick Wild (Jason Statham) je bodyguard v Las Vegas so smrtiacimi profesionálnymi zručnosťami, no taktiež s osobnými problémami s hazardom. Keď jeho priateľku zbije sadistický kriminálnik, Nick vracia úder. Zisťuje však, že má do činenia so synom… ... Divoká karta (Wild Card) | Zhlédnutí online, Titulky, Stažení ... . Zisťuje však, že má do činenia so synom… Divoká karta - slovenský název amerického filmu Wimbledon z roku 2004 Wildcard - malé hudební vydavatelství , součást Polydor Records Žolíkový znak ( anglicky wildcard character ) - zástupný znak pro zápis většího množství řetězců, obvykle jmen souborů Wildcard: Divoká karta (Warcross, #2) Published April 15th 2019 by CooBoo Hardcover, 320 pages Author(s): Marie Lu (Goodreads Author), Petra Miketová (Translator) ISBN13: ... Kniha Wildcard: Divoká karta Přidat komentář. MaléZlo. 1 29. dubna. Kniha měla dobrý začátek a skvělý konec. ... Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Divoká karta - Wild Card zavřít. Osobnosti.cz. Úvod ... Divoká karta . Wild Card Typ...

INFORMACE

AUTOR
Marie Lu
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Wildcard: Divoká karta.pdf

POPIS

Emika Chenová z warcrossového šampionátu jen sotva vyvázla životem. Teď, když už ví, co se doopravdy skrývá za Hideovým novým algoritmem NeuroLinku, už nemůže věřit tomu jedinému člověku, ke kterému vždycky vzhlížela. K tomu, kdo měl být na její straně. Aby Hideovy plány zastavila, spojí se s Fénixovými jezdci… a brzy zjistí, že v neony osvětlených ulicích Tokia se skrývá nová hrozba. Někdo na Emičinu hlavu vypsal odměnu, a tak je její jedinou šancí na přežití spolupráce se Zerem a jeho nemilosrdnou skupinou Černoplášťů. Brzy však vyjde najevo, že ani Zero není takový, jakým se zdá, a jeho ochrana má svou cenu. Emika musí čelit zradě i hrozbě budoucnosti bez svobodné vůle. Jak daleko zajde, aby zničila muže, kterého miluje?

Chcete si přečíst knihu?Wildcard: Divoká karta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Lu. Číst Wildcard: Divoká karta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY