Žárlivka

Žárlivka - Lenka Pastorčáková | I15cajalco.com

... sobě měla vždycky pochybnosti. Přesto se jí skoro zázrakem podařilo najít si téměř dokonalého ... Žárlivka / Nejlevnější knihy ... ... Žárlivka, nebo nezájem. Byl/a by jsi raději kdyby,.....Tvůj přítel byl extrémně žárlivý. NEBO...Mu bylo úplně jedno kdy, kde a s kým se scházíš. Sdílet na Facebooku 0. Přidat otázku Seznam otázek . Přidal: Bulík 1950 před 1 rokem. Poznámka autora: Počet hlasů: 2219 ... Kniha: Žárlivka - Barbora Robošová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadá ... Žárlivka / Nejlevnější knihy ... ... Kniha: Žárlivka - Barbora Robošová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Ne grázl opravdu nejseš. Jen tvoje přítelkyně se chová dost vyhroceně - opravdu jako stíhačka a žárlivka. Za sebe říkám, nikdy bych s člověkem, který by mi zakazoval kamarády a chtěl abych byla 100%tně jen s ním nebyla. Když už ma dítě, tak je mnohem víc chlapske hledat řešení a ne volit útěk. Kupte knihu Žárlivka od Lenka Pastorčáková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % překlad: Maty www.VideaČesky.cz LEGO BATMAN JE ŽÁRLIVKA - Čus, kotě! - Batmane! Kde ses tu vzal? Oknem přece. Promiň za ten zámek. Je rozbitej. Žárlivka Melissa Pesticcio (23) pronásledovala ve waleském Cardiffu svou sokyni v lásce ve voze tak vehementně a agresivně, až ji dohnala k bouračce. Sophie Taylor (†22) při ní zemřela. Fatální honičce na čtyřech kolech předcházela plejáda nadávek, urážek a výhružek smrtí....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Pastorčáková
DIMENZE
9,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Žárlivka.pdf

POPIS

Renáta chorobně žárlí a je si toho dobře vědoma. Zvítězit nad obsesemi, které ovládají celý její život a rozkládají jí myšlení, ale nedokáže. Co je realita a co klam? Komu může věřit a kdo s ní nehraje fér? Když už si myslí, že se ocitla na dně, uslyší píseň zahranou na piano jejím tátou, nazpívanou neznámou ženou. Dno je zatím v nedohlednu. Vždy může být hůř. Proč jí zpěvaččin hlas způsobuje taková muka, stejně jako mámě, rovněž chorobné žárlivce? Renáta se konečně dozvídá, jaké drama se událo mezi rodiči před více než dvaceti lety i jak to souvisí s tím, co sama prožívá a jak se chová. Její vlastní drama teprve začíná. Čeho všeho je chorobný žárlivec schopen, když ho obsese pohltí?

Chcete si přečíst knihu?Žárlivka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Pastorčáková. Číst Žárlivka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY