V náruči dejvický noci

V náruči dejvický noci - Ivan Hlas, | I15cajalco.com

...alí léta pod psa až po putování z Hanspaulky do Zemí vzdálených ... Marcela Titzlová: Ivan Hlas - V náruči dejvický noci ... ... . Pro někoho je Ivan Hlas bílý indiánský náčelník, pro někoho ... 218 Kč V náruči dejvický noci - Hlas Ivan, Titzlová Marcela. Ivan Hlas v rozhovoru s Marcelou Titzlovou připomíná pestré okamžiky svého života, včetně těch, o kterých dosud veřejně nehovořil. Od první kytary, která mu záhadně spadla z nebe, přes báječná Šakalí léta pod psa až po putování z Hanspaulky do Zemí vzdálených. Hledáte V náruči dejvický noci od Ivan Hlas,Marcela Titzlová? Dn ... Kniha: V náruči dejvický noci (Ivan Hlas a Marcela ... ... . Hledáte V náruči dejvický noci od Ivan Hlas,Marcela Titzlová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knižní rozhovor V náručí dejvický noci, který s Ivanem Hlasem vedla novinářka Marcela Titzlová, je čtení zábavné i poučné. Vyhlášený písničkář se při odpovídání totiž chová podobně, jako když píše skladby. Je nenucený, vtipný a výjevy ze svého života líčí tak, že si je čtenář může až plasticky vybavit. Kniha: V náruči dejvický noci Autor: Ivan Hlas ; Marcela Titzlová Zpěvák, textař a skladatel Ivan Hlas v rozhovoru s Marcelou Titzlovou připomíná pestré okamžiky svého života, včetně těch, o kterých dosud veřejně nehovořil. V náruči dejvický noci . 11,51 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Notovna.cz V náruči dejvický noci [KOS 872350] - Zpěvák, textař a skladatel Ivan Hlas v rozhovoru s Marcelou Titzlovou připomíná pestré okamžiky svého života, včetně těch, o kterých dosud veřejně nehovořil. Od první kytary, která mu z...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Hlas,
DIMENZE
9,57 MB
NÁZEV SOUBORU
V náruči dejvický noci.pdf

POPIS

Zpěvák, textař a skladatel Ivan Hlas v rozhovoru s Marcelou Titzlovou připomíná pestré okamžiky svého života, včetně těch, o kterých dosud veřejně nehovořil. Od první kytary, která mu záhadně spadla z nebe, přes báječná Šakalí léta pod psa až po putování z Hanspaulky do Zemí vzdálených. Pro někoho je Ivan Hlas bílý indiánský náčelník, pro někoho spíš poslední pražský bohém, ale v každém případě zůstává originálním muzikantem, který se rád vrací k dobám, kdy hrál v hospodě na konečné náhodně zvolené tramvaje, prodával v Karlíně knihy, roznášel poštu nebo dělal v Národním divadle čalouníka. Vždycky chtěl být hodný syn, jen se mu to vždycky trochu vymklo. Vždycky chtěl mít sám hodně dětí a je rád, že se mu to splnilo. V knížce nechybí ani to ostatní, co přináší náruč dejvické noci… plus bohatá obrazová příloha.

Chcete si přečíst knihu?V náruči dejvický noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Hlas,. Číst V náruči dejvický noci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY