Jedno manželství

Jedno manželství - Tayari Jonesová | I15cajalco.com

...n vyprávěním lásky a odsouzení, ale také je zde vykreslen rozdíl mezi bílými a černými ... Jedno nebo dvě příjmení po svatbě? Jaké máte možnosti? ... . Je až neuvěřitelné, že v Americe tohoto století stále můžou panovat mezi rasami takové rozdíly, a trochu mě to děsí. Rozvedené matce Evě (Louis-Dreyfus) se líbí sympatický, zábavný a na stejnou notu naladěný Albert (Gandolfini), který už má také jedno manželství za sebou. Zatímco jejich vztah ... 💞 Jedna láska, jedno manželství? V Evropě si homosexuálové mohou své partnery brát ... Knihy na cestách: Jedno manželství ... ... 💞 Jedna láska, jedno manželství? V Evropě si homosexuálové mohou své partnery brát v 16 zemích. Možné to je například i v katolickém Španělsku a po referendu také v Irsku. Pokud parlamentem projde současný návrh na změnu občanského zákoníku, stane se Česko první postkomunistickou zemí, která manželství pro gaye ... Jedno manželství Jonesová, Tayari Cena: 169 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Jedno manželství Na dostřel Než vystydne káva Mortina Čurda z Hlíny Rituál turínského koně Lolita Ztracený příběh Historie vlků Jeřábí žena Kaštánek Osvětimská ukolébavka ... Tayari Jonesová (* 1970) je bestsellerová autorka dle The New York Times, má na kontě již víc románů, avšak až Jedno manželství se stalo i mezinárodním úspěchem a nebývale rezonovalo americkou společností. Snad díky svému původu z Jihu i citu pro sociální spravedlnost napsala román, na nějž Amerika čekala. Otázka: Co znamená stát se jedním tělem v manželství? Odpověď: Výraz „jedno tělo" pochází už z První knihy Mojžíšovy, Genesis, a je z popisu stvoření Evy. Genesis 2:21-24 popisuje, jak Bůh vyňal Adamovi žebro, když spal, a jak stvořil Evu. Adam poznal, že Eva je jeho součástí - že jso...

INFORMACE

AUTOR
Tayari Jonesová
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedno manželství.pdf

POPIS

Když Celestial a Andre vyrůstali, byli nerozluční. Když studovali na vysoké, seznámil ji Andre s Royem. Když se Roy a Celestial brali, Andre jim šel za svědka. Když se Celestial chtěla živit svým uměním, Roy pro ni vymyslel marketingovou a obchodní strategii. Když stál Roy u soudu, Celestial i Andre svědčili v jeho prospěch. Když seděl Roy za mřížemi, Andre byl Celestial oporou. Mohl by to být příběh každého manželství, přátelství i rodičovství, každé silné i slabé ženy, každého silného i citlivého muže. Jsou však lidé, kterých se nefunkční systém spravedlnosti dotýká častěji. A právě o těchto lidech s citem vypráví Tayari Jones, když rozehrává milostný příběh na americkém jihu ve 21. století.

Chcete si přečíst knihu?Jedno manželství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tayari Jonesová. Číst Jedno manželství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY