Ochráním tě

Ochráním tě - Peter May | I15cajalco.com

... krása ostrova Lewis se prolíná s oslnivým světem pařížské módy ... May, Peter : Ochráním tě ... . Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se nečekaně dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou. Náramek ochráním tě - babička. Darujte své mamince/ babičce anděla strážného. Přívěsek (průměr 12 mm) má z jedné strany anděla a z druhé text ... Audiokniha Ochráním tě - Audioknihy ke stažení ... . Přívěsek (průměr 12 mm) má z jedné strany anděla a z druhé text: Vždy tě budu chránit. Náramek je z bílých skleněných korálků a minerálů - krajinový jaspis, praskaný křišťál a růženín. Veškeré komponenty včetně přívěsku jsou z nerezové… Název: Ochráním tě. Autor: Peter May. Nakladatelství: Host. Rok vydání: 2019. Počet stran: 415. Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi jsou na služební cestě v Paříži, aby dojednali další úspěšný obchod své luxusní oděvní značky Ranish Tweed, kterou vybudovali doslova od základů. Jejich doposud šťastné ... Ochráním tě. Peter May. Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se nečekaně dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou.... Všechny informace o produktu Audiokniha Ochráním tě - Peter May - MP3, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ochráním tě - Peter May - MP3. Peter May 13. ledna t.r. zahájil autorské turné se svou novou knihou I´ll Keep You Safe (Ochráním tě), a to příznačně na ostrově Lewis. Vrací se v ní opět na Hebridy. Hlavní postavou je Niamh Macfarlanová, jejíž manžel a jeho milenka jsou záhadně zabiti při autonehodě, a francouzská vyšetřovatelka Sylvia Braque. Kniha: Ochráním tě - Peter May. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Obsah knihy: Ochráním tě. Nespoutaná a drsná krása ostrova Lewis se prolíná s oslnivým světem pařížské módy....

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Ochráním tě.pdf

POPIS

Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se nečekaně dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou a vzápětí se stane svědkem toho, jak Ruairidh i s milenkou zahyne při výbuchu bomby. Zatímco se pařížští policisté i jejich skotští kolegové pouštějí do vyšetřování, Niamh se v žalu vrací domů na ostrov Lewis.Začne se probírat vzpomínkami na svůj život s Ruairidhem a zoufale se snaží odhalit, kdo by proti jejímu manželovi mohl něco mít. Francouzská policie mezitím vyloučí možnost teroristického útoku a místo něj se přiklání k vraždě. Hlavní podezřelé se na ostrov Lewis vydává sledovat detektivní vyšetřovatelka Sylvia Braqueová.Jedna žena se zaobírá minulostí, druhá je ponořena do vyšetřování. Obě se však postupně přibližují k nepříteli s vražednými úmysly.

Chcete si přečíst knihu?Ochráním tě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Ochráním tě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY