Zákaz lásky aneb V slzách

Zákaz lásky aneb V slzách - Julie Franková | I15cajalco.com

...rošla jsem si peklem, i domácím násilím, uvěřila jsem na lásku a místo štěstí jsem se chytla do pasti ... Božské dorty od Květy - Home | Facebook ... . Posbírala jsem sílu a zvládla se osvobodit. Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka. Historie, Novinky, Ostatní, Romány. Přízraky Andalusie Zákaz lásky aneb v slzách. Startky bez filtru a pivo do džbánku. Proč Bůh dopouští zlo. Zajímavosti reliéfu Čech, Moravy a Slezska. Na ostří nože. Znamení aneb Kázání rybám. Zůstávám tu pro tebe. Vyvolený královnou. Svatba s milio ... Zákaz lásky aneb v slzách Nakladatelství Petrklíč s. r. o. ... . Na ostří nože. Znamení aneb Kázání rybám. Zůstávám tu pro tebe. Vyvolený královnou. Svatba s milionářem. Čarovná noc. Šampuska. Zákaz lásky aneb v slzách. (Franková Julie) Nabídky na Tabulka zákaz parkování z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Tabulka zákaz parkování.Informace, hodnocení a komentáře k Tabulka zákaz parkování Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Tabulka zákaz parkování doručí dle Vašich požadavků....

INFORMACE

AUTOR
Julie Franková
DIMENZE
7,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákaz lásky aneb V slzách.pdf

POPIS

Knížku jsem začala psát před rokem, když jsem se topila v slzách. Prohrála jsem v životě hodně bojů o štěstí, zůstaly jen střípky, moje děti. Spadla jsem hlouběji, nežli je samotné dno, je mi čtyřicet pět let a učím se znovu žít. Můj život jde ruku v ruce s průšvihy, neminulo mě ani domácí násilí, přežila jsem peklo, detektivku, kterou napsal čas. Deprese, stresy, smůla jsou mí nejdražší přátelé. Láska, o které jsem si naivně myslela, že je to ta z pohádky, mě pevně omotala drátem, zařízla se mi do krve. Jsem učitelka mateřské školy, žiji sama se třemi dětmi ve starém lihovaru společně s duchy a příšerami. Bojím se vydat tuto knížku, je to dílo ďáblovo - etapa mého lehkovážného života, kterou tím uzavírám. Pokud mě za tento příběh odsoudíte, nebudete jediní. Udělala jsem v životě hodně chyb, ale snažím se jít dál a cesta je velmi trnitá. Našlapuji opatrně, vystrašeně se rozhlížím, kdy přiletí rána, bojím se všeho a každého. Pokud vydržíte knihu dočíst do konce, ponaučte se prosím z mých řádků, myšlenek a nárazů na pitomce. Jsem nešťastná žena, která chtěla být na chvíli princeznou. V knize nabádám ženy a dívky, aby se k domácímu násilí nepřiznávaly. Není to tak, řekněte to. Podívejte se na mě, došla jsem až sem. Kdybych nebyla tak odvážná a silná, byla bych nejspíš mrtvá. Zůstalo jen bolavé srdíčko, které nejde amputovat. Musím s ním žít.

Chcete si přečíst knihu?Zákaz lásky aneb V slzách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Franková. Číst Zákaz lásky aneb V slzách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY