Vyvolený královnou

Vyvolený královnou - Anna Hromádková | I15cajalco.com

...m v temném městě Meenare, na Teromském poloostrově, ovládaném králem Deltarixem ... Vyvolený královnou - Hromádková Anna - Megaknihy.cz ... . Dosud byl jeho život naprosto obyčejný, ale věci se převrátí naruby, ... Kniha Vyvolený královnou(Hromádková Anna) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Vyvolený královnou. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! ... Kniha: Vyvolený královnou (Anna Hromádková) | Martinus ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Vyvolený královnou. HROMÁDKOVÁ Anna. Info: Petrklíč, 2019 (1.) - brož., 254 str. EAN: 9788072296767 ISBN: 978-80-7229-676-7 ... Vyvolený královnou Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opuštěným lehkomyslným klukem, přežívajícím v temném městě Meenare na Teromském poloostrově, ovládaném králem Deltarixem. Dosud byl jeho život naprosto obyčejný, ale věci se převrátí naruby, když mu neznámá dívka ... Vyvolený královnou - Anna Hromádková. Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opuštěným, lehkomyslným klukem,... 229 Kč; ISBN: 978-80-7229-676-7 Vyšlo: 12. 3. 2019; Žánr: fantasy Provedení: brož. Autor obáky: Počet stran: 256 Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirot...

INFORMACE

AUTOR
Anna Hromádková
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyvolený královnou.pdf

POPIS

Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opuštěným, lehkomyslným klukem, přežívajícím v temném městě Meenare, na Teromském poloostrově, ovládaném králem Deltarixem. Dosud byl jeho život naprosto obyčejný, ale věci se převrátí naruby, když mu neznámá dívka zachrání život a on se náhle ocitne na cestě, na které je důležitý nejen pro sebe, ale pro celý svět. Se skrytou pravdou na Arona však padá tíha zodpovědnosti. Stává se Vyvoleným královny zaniklého rodu, který se vydral zpět na povrch a připravuje pomstu. Aron už jen nepřežívá, bojuje za život, život mnoha jiných, za svou lásku a za svůj rod.

Chcete si přečíst knihu?Vyvolený královnou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Hromádková. Číst Vyvolený královnou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY