Dynamické vedení a řízení projektů: Systémovým myšlením k úspěšným projektům

Dynamické vedení a řízení projektů: Systémovým myšlením k úspěšným projektům - Mirko Křivánek | I15cajalco.com

...dení a řízení projektů Systémovým myšlením k úspěšným projektům Vydala Grada Publishing, a ... Dynamické vedení a řízení projektů - Systémovým myšlením k ... ... .s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7117. publikaci Odpovědná redaktorka Mgr. Martina Němcová Sazba a grafická úprava Milan Vokál Návrh a zpracování ... Kniha: Dynamické vedení a řízení projektů -- Systémovým myšlením k úspěšným projektům - Mirko Křivánek Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hledáte Dynamické vedení a řízení projektů - Systémovým myšlením k úspěšným projektům ... Dynamické vedení a řízení projektů - Systémovým myšlením k ... ... . Hledáte Dynamické vedení a řízení projektů - Systémovým myšlením k úspěšným projektům od Mirko Křivánek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dynamické vedení a řízení projektů: Systémovým myšlením k úspěšným projektům Mirko Křivánek Nakladatel: Grada 2019 Systémovým myšlením k úspěšným projektům. KŘIVÁNEK Mirko. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - váz., 208 str. ... představuje nový přístup k řízení projektů, kdy jsou projekty řízeny dynamicky a flexibilně. ... Recenze produktu Dynamické vedení a řízení projektů....

INFORMACE

AUTOR
Mirko Křivánek
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Dynamické vedení a řízení projektů: Systémovým myšlením k úspěšným projektům.pdf

POPIS

Jedinečná kniha pro projektové manažery, jejíž téma se na českém trhu ještě neobjevilo, představuje nový přístup k řízení projektů, kdy jsou projekty řízeny dynamicky a flexibilně. Jak mohou být projekty vedeny a řízeny lépe a dodávat slíbené výsledky? Publikace přináší manažerům novou kompetenci – systémové myšlení – jako cestu k úspěšně realizovaným projektům. Učí manažera přemýšlet o projektech jako o systémech, porozumět systému projektu v souvislostech, kvalifikovaně se rozhodovat, hledat a řídit okamžiky zlomu výkonnosti projektu, porozumět kdy a proč se systém projektu mění a jak zasáhnout v případě nesnází a projekt zachránit. Cílem knihy je přispět ke zvýšení kvalifikace projektových manažerů a k řešení konfliktů liniového a projektového řízení. Publikace je určena všem přemýšlivým projektovým manažerům, kteří si přejí udělat kvalitativní myšlenkový skok na své cestě k úspěšným projektům. Ocení ji také konzultanti, manažeři a studenti.

Chcete si přečíst knihu?Dynamické vedení a řízení projektů: Systémovým myšlením k úspěšným projektům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirko Křivánek. Číst Dynamické vedení a řízení projektů: Systémovým myšlením k úspěšným projektům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY