Za sklem

Za sklem - Sajaka Murata | I15cajalco.com

...lé ulice. Dnes jako jindy páni si za stoly sedli, důstojní ... Za sklem - Série 2 (série) (2017) | ČSFD.cz ... ... ZA SKLEM o.s. 1 843 To se mi líbí · Mluví o tom (61). Občanské sdružení rodičů, přátel a příznivců osob s poruchou autistického spektra Za sklem 3 Řady / 26 Epizody. Hodnotit: IMDb skóre: 0. Stručný popis: Príbeh elitných policajtov Tibora Maxovského a Norberta Višvádera, ktorých boj za spravodlivosť nakoniec postaví proti sebe. Po brutálnej vražde kolegu sľubujú vdove, že nájdu a ... Korben Dallas Za sklom - YouTube ... . Po brutálnej vražde kolegu sľubujú vdove, že nájdu a… Aktuální ověřené informace: adresa, telefon a e-mail Za sklem o.s., Zlín. Telefon: 604 105 ... Krimiseriál SR (2016). Řeka vyplaví mrtvé tělo studentky z Ukrajiny, která přišla na Slovensko prostřednictvím studijní agentury. Zavražděná dívka nikomu nechyběla, i když už měl její pobyt dávno skončit. Do vyšetřování se pouští elitní detektivové a postupně se dostávají na stopu organizovaného zločinu, který sahá od drog přes pašování lidí až k ......

INFORMACE

AUTOR
Sajaka Murata
DIMENZE
7,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Za sklem.pdf

POPIS

Hlavní hrdina Keiko Furukurová se svým myšlením a jednáním vymyká běžným společenským normám a od dětských let se potýká s problémem začlenění do většinové společnosti. Své společenské místo najde až během studia na univerzitě, kdy získá příležitostnou práci v minimarketu, který otevřeli nedaleko jejího bytu. Je okouzlena dokonalou organizací, přesným popisem veškerých činností od pozdravů po zakládání zboží do regálů i pocitem sounáležitosti všech zaměstnanců. Minimarket pro ni znamená stabilitu, řád a bezpečí v nepředvídatelném a chaotickém světě venku za vstupními dveřmi. Teprve jako zaměstnanec minimarketu se konečně cítí být řadovým a plnohodnotným členem společnosti, nehledě na fakt, že i po osmnácti letech práce má stále jen statut brigádníka. Situace se změní, když je mezi zaměstnance přijat o rok mladší Širaha, který dává nepokrytě najevo, že nehodlá respektovat žádná společenská ani firemní pravidla a do zaměstnání nastoupil jen proto, aby si našel ženu, která bude ochotna ho živit. Kvůli špatné pracovní morálce se záhy ocitne na ulici, kde se ho ujme Keiko, která si ho přivede domů a chová si ho jako domácího mazlíčka. Aby Širaha dokázala uživit, začne si po mnoha letech hledat stálé zaměstnání. Záhy však zjistí, že není schopna popřít svoji identitu brigádníka ani navázat normální partnerský vztah, a vrací se zpět do svého bezpečného mikrosvěta minimarketu. Román je poutavou sondou do života současné japonské společnosti a ukazuje, s jakými problémy se potýkají svobodné ženy, které se nechtějí přizpůsobovat společenským konvencím a hledají své vlastní místo ve společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Za sklem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sajaka Murata. Číst Za sklem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY