Einstein: Člověk, genius a teorie relativity

Einstein: Člověk, genius a teorie relativity - Walter Isaacson | I15cajalco.com

...asto je označován za největšího vědce 20 ... Teorie Relativity Albert Einstein · Obrázek zdarma na Pixabay ... . století, případně spolu s Newtonem za nejvýznamnějšího fyzika vůbec. Mezi jeho příspěvky fyzice patří speciální teorie relativity (), myšlenka kvantování ... Discover the thought process and physics behind general relativity and Einsteins contribution to science, in this authorized edition. In this collection of his seven most important essays on physics, Einstein guides his reader step-by-step through the many layers of scientific theory that formed a starting point for his Albert Einstein citáty na téma člověk · Objevte zajímavé citáty na témata člověk · Albert Einstein byl teoretický fyzik, jeden z nejvýznamnějších vědců všech dob.… Obsah: Einstein: Člověk, génius a teori ... Einstein - Walter Isaacson | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .… Obsah: Einstein: Člověk, génius a teorie relativity Nová monografie největšího vědce za posledních sto let - Alberta Einsteina - se opírá o exkluzivní dokumenty a informace z rodinného archivu....

INFORMACE

AUTOR
Walter Isaacson
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Einstein: Člověk, genius a teorie relativity.pdf

POPIS

Nová monografie největšího vědce za posledních sto let – Alberta Einsteina – se opírá o exkluzivní dokumenty a informace z rodinného archivu. Kniha se tedy nevěnuje jen vědeckým teoriím, ale odkrývá i Einsteinův osobní život: jeho léta dospívání a první experimenty v Německu, práci na švýcarském patentovém úřadě, dvě manželství a děti, jeho roli při vývoji atomové bomby nebo nabídku stát se prezidentem Izraelského státu.

Chcete si přečíst knihu?Einstein: Člověk, genius a teorie relativity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walter Isaacson. Číst Einstein: Člověk, genius a teorie relativity Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY