Nová učebnice současné španělštiny, 1. díl: Vhodné i pro samouky

Nová učebnice současné španělštiny, 1. díl: Vhodné i pro samouky - Olga Macíková, | I15cajalco.com

...šem zájemcům o získání základů španělského jazyka ... Nová učebnice současné španělštiny 1.díl / Nejlevnější knihy ... . Díky klíči k většině cvičení je vhodná i pro samostudium. S její pomocí lze nabýt schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích na úrovni B1+ Společného evropského referenčního rámce. Nová učebnice současné španělštiny - 1. díl je určena všem zájemcům o získání základů španělského jazyka. Díky klíči k většině cvičení je vhodná i pro samo ... Nová učebnice současné španělštiny 1. díl - Vhodné i pro ... ... . Díky klíči k většině cvičení je vhodná i pro samostudium. S její pomocí lze nabýt schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích na úrovni B1+ Společného evropského referenčního rámce. Název: Nová učebnice současné španělštiny 1. díl - Vhodné i pro samouky. Autor: Mlýnková Ludmila, Macíková Olga, Titul je zařazen do žánrů: Jazyky › Španělština - výukové materiály; ISBN: 978-80-266-1381-7. EAN: 9788026613817. Objednací kód: NA339538 Učebnice současné španělštiny - 1. díl je určena všem zájemcům o získání základů španělského jazyka, je vhodná také pro samostudium. S její pomocí lze rozvinout schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích. Nová učebnice současné španělštiny 1.díl: Vh...

INFORMACE

AUTOR
Olga Macíková,
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová učebnice současné španělštiny, 1. díl: Vhodné i pro samouky.pdf

POPIS

Jedná se o učebnici obecné španělštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. U této učebnice se předpokládá výuka s učitelem, je vhodná na gymnáziích, obchodních akademiích, jazykových školách i vysokých školách. Vzhledem k tomu, že je kniha doplněna nahrávkou, klíčem i slovníčkem, lze ji využít i k samostudiu. S její pomocí můžete nabýt schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích na úrovni B1+ Společného evropského referenčního rámce.

Chcete si přečíst knihu?Nová učebnice současné španělštiny, 1. díl: Vhodné i pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Macíková,. Číst Nová učebnice současné španělštiny, 1. díl: Vhodné i pro samouky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY