Reflexe č.53

Reflexe č.53 - - | I15cajalco.com

...do předmětu „původního" není zapotřebí zde připomínat jemu vlastní procesní a hmotněprávní reflexe, u předmětu „veřejnoprávního" je zvláštní pozornost nezbytná ... Chotaš Jiří - Knihovna Akademie věd ČR ... . ... Přihláška č.: 53 Uchazeč(i): České vysoké učení technické v Praze, Fakulta stavební ... Reflexe podnikání a podnikatelů Královéhradeckého kraje 19. a 20. století v historické paměti a jako prezentační, interpretační a edukační nástroj formálního i neformálního vzdělávání. Přihláška č.: 99 Adamu Michnovi z Otradovic neubereme nic z jeho významu zahajitele nové epochy naší barokní duchovní písně katolické a velikého českého lyrika, přesta ... DOC V Praze dne 3 - Ministerstvo kultury ... . Přihláška č.: 99 Adamu Michnovi z Otradovic neubereme nic z jeho významu zahajitele nové epochy naší barokní duchovní písně katolické a velikého českého lyrika, přestaneme-li vidět jeho dílo nerozlišeně, zahrnovat je celé a ve všem všudy chválou, a rozeznáme-li v něm vedle vrcholů i jednotvárné polohy úrovně nižší. Narodil se okolo roku 1600, jeho básnické počátky spadají ... Sanquis , 2007, č. 53, s. 46-49. ISSN 1212-6535. ANDRESKA, Jan. Santorini, potopená země. [Santorini - the afloat land]. Sanquis, 2007, č. 50, s. 70-72. ISSN 1212-6535. ... Reflexe oborových praxí studentů jako výzva ke změnám v koncepci učitelského vzdělávání. [School practice reflection of future teachers as a challenge to ... Reflexe všeobecné nespokojenosti v českých podmínkách je jedním z hlavních důvodů, proč tato práce vznikla. 5 Toto přirovnání vychází z archetypálního vnímání zahrady ... ální reflexe problematiky národa, státnosti a identity zde zaznamenáváme. Základní ... i č. 53 Proč ten jetelíček... se závěrečnou kadencí se sekundovými postupy od oktá-vy k tercii, nebo v lidové zpěvnosti značně ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Reflexe č.53.pdf

POPIS

Reflexe je odborný recenzovaný časopis pro filosofii a theologii založený v roce 1985 Ladislavem Hejdánkem. Vychází dvakrát ročně. Zaměřuje se na původní studie, překlady a recenze knih. Časopis je zařazen na Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice a do mezinárodních databází SCOPUS, ERIH PLUS a EBSCO. Z obsahu: Editorial:Tereza Matějčková Studie:Milan Sobotka, Humova stopa v Kantově filosofiiJan Palkoska, Mathesis universalis a universální metoda u DescartaJiří Chotaš, Kant o sebepoznání člověkaJindřich Karásek, Přítomnost v nepřítomnosti. Schelling v předmluvě k Fenomenologii ducha aneb metafora absolutna jako nociMartin Vrabec, Schellingovy úvahy o zluIvan Landa, Hegelova metafyzika božího vtělení a její kritikaKarel Novotný, Pohyb života a svět. O fenomenologii a metafyzice světa u Jana PatočkyJürgen Stolzenberg, Heidegger a Husserl o čase Texty: Immanuel Kant, Ze Sömmeringa: O orgánu duše Diskuse: Jan Maršálek, Ztracené punctum Rousseauova Eseje o původu jazyků. Poznámky k českému překladu a dobrým důvodům, pro které chybuje Recenze: Jakub Marek, Leporello (T. Matějčková) Jakub Jinek (vyd.), Platónova Obrana Sókrata (V. Súkup) Barbara Cassin, Éloge de la traduction (E. Wolf)

Chcete si přečíst knihu?Reflexe č.53 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Reflexe č.53 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY