Mistr a Markétka

Mistr a Markétka - - | I15cajalco.com

.... Mistr a Markétka v Ostravě! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení ... Mistr a Markétka • mujRozhlas ... . Divadlo Petra Bezruče, pátek 6. 12. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Všechny informace o produktu Mistr a Markétka - 3 - Michail Afanasjevič Bulgakov CD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mistr a Markétka - 3 - Michail Afanasjevič Bulgakov CD. Nové ilustrované vydání jednoho z nejznámějších ruských románů s více ne ... Michail Afanasjevič Bulgakov - Mistr a Markétka | Čítanka ... ... . Nové ilustrované vydání jednoho z nejznámějších ruských románů s více než osmdesáti obrazy Borise Jirků. Světově proslulý román Mistr a Markétka, na němž ruský prozaik a dramatik Michail Bulgakov (18911940) začal pracovat koncem dvacátých let a které dokončil, již zcela vyčerpaný a téměř slepý, pouhých několik dní před smrtí, náleží do zlatého fondu ... Mistr a Markétka (v originálu jako мастер и маргарита - Master i Margarita) je ruský muzikál vytvořený na motivy stejnojmenného románu ruského spisovatele Michaila Bulgakova, jež byl napsán v letech 1928 až 1940.Poprvé se muzikál Mistr a Markétka hrál v Petrohradě v divadle Music Hall 18. září 2014 v hlavní roli s Ivanem Ozhoginem. Čtenářský deník - M. A. Bulgakov: Mistr a Markétka. Několik slov o autorovi Michail Afanasjevič Bulgakov se narodil 15. března 1891 v Kyjevě a zemřel 20. března 1940 v Moskvě. Je jedním z největších ruských autorů 20. století. Román Mistr a Markétka je považován za nejmystičtější dílo 20. století. Bulgakov na něm začal pracovat koncem 20. let a pokračoval až do své smrti v roce 1940. Během svého vzniku text prošel mnoha změnami a úpravami. Autor přidával do děje postavy, hrál si se zápletkou a s názvem díla, a první verzi románu dokonce ... Mistr a Markétka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistr a Markétka.pdf

POPIS

Bulgakovovo vrcholné a poslední dílo, které autorovi právem získalo světovou proslulost. V Bulgakovově groteskním mnohavrstevném mystériu se rozvíjí a prolíná více rovin: je stejně tak fantaskním a symbolickým obrazem doby jako realistickým vylíčením dusné atmosféry Moskvy 20. a 30. let, biblickým apokryfem, eschatologickou vizí i ostrou satirou na poměry. Svůj „příběh novodobého Fausta“ začal Bulgakov psát v roce 1929 a poslední úpravy diktoval, už slepý, své ženě pět dní před smrtí roku 1940… Mistr a Markétka vychází v novém překladu Libora Dvořáka ve čtvrtém vydání.

Chcete si přečíst knihu?Mistr a Markétka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mistr a Markétka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY