Momentky Momentky?

Momentky Momentky? - Jaromír Šlosar | I15cajalco.com

...é oko nezachytí. :) Hl. adminka: *Biuš*,Spoluadminka:*Boo*, Ak by ste nám chceli niečo ... SYNEČKOVY MOMENTKY | Stream Highlight - YouTube ... ... Přání / Momentky. Přáním vše začíná! Popřejte vašim blízkým stylově. Čtvercové přání v designu alba Momentky je univerzální a hodí se pro nejrůznější příležitosti. Momentky. 94 likes. První úsměv, první krůčky, první jízda na kole...Svatba přátel...Radost i smutek...To jsou momentky... Momentky 52 zaznamenávají přesně tolik týdnů, kolik se jich vej ... SYNEČKOVY MOMENTKY | Stream Highlight - YouTube ... ..To jsou momentky... Momentky 52 zaznamenávají přesně tolik týdnů, kolik se jich vejde do jednoho roku života. Malé momenty vyrostou ve velké vzpomínky. Zastavte se na konci každého týdne a zaznamenejte ty nejlepší momenty, o které by bylo škoda přijít. V albu Momentky 52 se zrodí neobyčejný příběh vašeho života. The latest Tweets from Moment cafe & bistro (@Momentky). Moment — kavárna & bistro. Slezská 62, Praha 2, 120 00 Vaše momentky, Chlumec nad Cidlinou. 82 likes. Rodinná fotografie...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Šlosar
DIMENZE
12,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Momentky Momentky?.pdf

POPIS

Formou deníkových záznamů Jaromír Šlosar zachycuje přírodní krásy a život v průběhu čtyř ročních období v jeho milovaných Beskydech a Pobeskydí. Při líčení proměn krajiny v jednotlivých částech roku postihuje nejen jejich charakteristické rysy, ale i změny v chování rostlin a zvířat, jako vnímavý pozorovatel na svých toulkách přesvědčivě nalézá poezii krajiny, přírody i lidských příběhů, tedy to, co smyslům a hlavně duši uspěchaného turisty zůstává skryto.

Chcete si přečíst knihu?Momentky Momentky? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Šlosar. Číst Momentky Momentky? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY