Štěňátko - Kniha s puzzle

Štěňátko - Kniha s puzzle - - | I15cajalco.com

...itel skládat a rozkládat znovu a znovu, přičemž skládačky jsou velmi snadné díky barevnému vzoru a speciálně vyříznutým dílkům, které jsou ... Na statku - Kniha s puzzle - Megaknihy.cz ... ... Kniha Štěňátko iba za 10,88 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Provozovatel: Nakladatelství Sun s.r.o., Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany IČ: 27253856 DIČ: CZ27253856, s [email protected], +420 245 005 340 (po-čt 7-16:30 hod. pátek 7-14:00) . Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Puzzle Štěňátko a koťátko 500 dílků ; ... Štěňátko - Kniha s puzzle | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . pátek 7-14:00) . Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Puzzle Štěňátko a koťátko 500 dílků ; Skládáním si trénujete trpělivost a svůj zrak. Balení obsahuje i lepidlo, takže si složené puzzle můžete slepit, zarámovat a pověsit na oblíbené místo. ... Kniha s puzzle Štěňátko Cena: 219 Kč Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny. Kniha s puzzle Šteniatko — Kniha.cz Tento web používá soubory cookie. Dopravní prostředky - Kniha s puzzle 5. 2 recenze ; Skládej, hraj si, uč se! Tato knížka obsahující pět skládanek puzzle je tematicky zaměřená na vše, co jezdí, létá a pluje. Je vhodná pro děti od dvou let. Obsahuje roztomilé ilustrace vozidel, které může váš malý objevitel skládat a rozkládat znovu a znovu ... Podobné jako Kniha s puzzle Štěňátko: 5 různých puzzle 2-3 dílky. DINO Puzzle Štěňátko 12 dílků 31x23cm v krabici. 139,- Kč ... 174 Kč Kniha s puzzle Štěňátko znovu a znovu, přičemž skládačky jsou velmi snadné díky barevnému vzoru a speciálně vyříznutým dílkům, které jsou tak akorát velké a ideálně tvarované pro dětské ruce. Kniha s puzzle - Šteniatko Listovať Skladaj, hraj sa, uč sa: prvá knižka s puzzle pre deti od dvoch rokov s milými obrázkami zvieratiek, ktoré môžeš skladať a rozkladať znova a znova. 230 Kč Vozidlá Kniha s puzzle - Brüggemannová Vera ... rozkladať znova a znova, pričom skladačky sú veľmi jednoduché vďaka farebnému vzoru a špeciálne vyrezaným dielikom, ktoré sú tak akurát veľké a ideálne tvarované pre detské ruky. Puzzle tvorí 4 6 extra pevných dielikov, ktoré vydržia aj ohýbanie. Kúpte pre svoje ... Video od naty je video o zatoulaném štěňátku kniha se jedná s pravdivím příběhem jak říkala naty....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěňátko - Kniha s puzzle.pdf

POPIS

Skládej, hraj si, uč se! Tato knížka obsahující pět skládanek puzzle je tematicky zaměřená na zvířátka. Je vhodná pro děti od osmnácti měsíců. Obsahuje roztomilé ilustrace zvířátek, které může váš malý objevitel skládat a rozkládat znovu a znovu, přičemž skládačky jsou velmi snadné díky barevnému vzoru a speciálně vyříznutým dílkům, které jsou tak akorát velké a ideálně tvarované pro dětské ruce. Puzzle tvoří 2–3 extra pevných dílků, jež vydrží i ohýbání. Pořiďte pro vaše nejmenší toto leporelo, díky kterému si procvičí jemnou motoriku a budou rozvíjet schopnost skládat věci dohromady.

Chcete si přečíst knihu?Štěňátko - Kniha s puzzle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Štěňátko - Kniha s puzzle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY