Autogenní trénink

Autogenní trénink - Johannes Heinrich | I15cajalco.com

...dokonalém nacvičení umožňuje autosugestivní ovlivňování některých tělesných funkci a může pomoci i při odstraňování nevhodných návyků a dosahování žádoucích ... Schultzův autogenní trénink | Webovka Michala Kaczora ... ... Slovo a fotografie: Nela Wurmová Hudba: Kevin McLeod Kdykoliv budete potřebovat pomoc a podporu ve složitých situacích, nebo i jen průvodce pro osobní rozvoj... Autogenní trénink samozřejmě není všemocný, nezvládne jakoukoliv míru stresu. Jeho předností je uvolnění a zklidnění organismu, a to jak na tělesné, tak i duševní rovině. Přesáhne-li stres krajní mez, například začnou-li se u jedince vyskytova ... Kurzy | Autogenní trénink ... . Jeho předností je uvolnění a zklidnění organismu, a to jak na tělesné, tak i duševní rovině. Přesáhne-li stres krajní mez, například začnou-li se u jedince vyskytovat příznaky deprese, je třeba vyhledat odborníka. Autogenní trénink je relaxační technika, kterou vytvořil a rozvinul Johannes Heinrich Schultz (1884 - 1970). Využívá sugesce k navození určitých tělesných stavů, které vedou k uvolnění organismu a mysli tzv. relaxaci. Souvisejíc...

INFORMACE

AUTOR
Johannes Heinrich
DIMENZE
6,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Autogenní trénink.pdf

POPIS

Objevte autogenní trénink a jeho efektivní ochranu proti stresu v běžném životě. Kniha je stručným, přesným a přehledným uvedením do osvědčené metody používaná již přes 80 let. Autor metody prof. J. H. Schultz v nínabízí originální návod jednoduchého uvedení do základního stupně autogenního tréninku. Postupně dosáhnete hlubokého klidu a budete se opět cítit svěží a silní. Naučíte se, jak si prostřednictvím krátkých formulí zcela vědomě navodit pozitivní změny vlastního chování a získáte správné reakce v zátěžových situacích.

Chcete si přečíst knihu?Autogenní trénink ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Heinrich. Číst Autogenní trénink Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY