My proti vám

My proti vám - Fredrik Backman | I15cajalco.com

... beze zbytku platí. My proti vám (audiokniha) / jeduvknize ... My proti vám : Společenská próza : Nejlepší audioknihy ... ... .cz. Medvědi z Medvědína jsou zpátky / kultura21.cz. Fredrik Backman - My proti vám / schefikuvblog.eu. O násilí - "my proti vám" je věčné téma / naposlech.cz Vrátit se znovu na místa, kde to už znáte a kde jste toho už hodně prožili, může být ošemetné, ale švédský spisovatel Fredrik Backman to v románu My proti vám, který navazuje na loni vydaný Medvědín, zvládl skutečně na výbornou. Zprvu to sice trochu trvá, než se začtete ... Úvod > No ... My proti vám (Fredrik Backman) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zprvu to sice trochu trvá, než se začtete ... Úvod > Nové knihy > Beletrie pro dospělé > Romány, povídky, novely > Společenský román > Fredrik Backman - My proti vám Nové knihy Beletrie pro dospělé My proti vám (e-kniha) - Fredrik Backman - Do Medvědína přišlo násilí a jeho obyvatelé musejí ukázat, zač vlastně stojí. Pokračování románu Medvědín líčí měsíce následující po událostech, které otřásly městečkem v lesích na sklonku zimy. Nejlepší kam Napsali o knize My proti vám: Pavel Soukup drží takový rytmus, aby stále fungovala Backmanova lehkost vyprávění, kdy děj plyne bez zádrhelů, současně ale nikam nespěchá. Pracuje s odmlkami, vypomáhá si, citlivě, i s řečovými gesty, která od sebe odlišují jednotlivé aktéry. Jeho zatím posledním dílem je pokračování Medvědína nazvané My proti vám. Backmanovy knihy vycházejí ve třiačtyřiceti zemích a prodalo se jich přes sedm a půl milionu výtisků, česky je vydává nakladatelství Host. Všechny už mají také svou audiopodobu....

INFORMACE

AUTOR
Fredrik Backman
DIMENZE
4,61 MB
NÁZEV SOUBORU
My proti vám.pdf

POPIS

Do Medvědína přišlo násilí a jeho obyvatelé musejí ukázat, zač vlastně stojí.Pokračování románu Medvědín líčí měsíce následující po událostech, které otřásly městečkem v lesích na sklonku zimy. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, jenže nic nedopadne tak, jak doufaly. Řevnivost mezi Medvědínem a sousedním Hedem tiše přerůstá v boj o peníze, moc a příležitosti. Konflikt vypukne naplno ve chvíli, kdy se střetnou oba hokejové kluby. Na povrch navíc vypluje jedno překvapivé tajemství a celé město musí ukázat, zač vlastně stojí. Bude se říkat, že násilí přišlo do Medvědína až v létě, ale není to pravda. Už tam totiž dávno bylo.Román My proti vám empaticky popisuje ničivé lidské vztahy na malém městě. Je to vyprávění o oddanosti, přátelství a lásce, která se nebojí čelit ničemu. A taky o hokeji, jak jinak.

Chcete si přečíst knihu?My proti vám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fredrik Backman. Číst My proti vám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY