Stáje Zlatá hvězda – Rozhodující závod

Stáje Zlatá hvězda – Rozhodující závod - Soraya Nicholasová | I15cajalco.com

...prodejen po celé ČR Stáje Zlatá hvězda - Rozhodující závod autor: Nicholasová Soraya dopor ... Stáje Zlatá hvězda - Rozhodující závod | O2 Knihovna ... ... Stáje Zlatá hvězda - Rozhodující závod | O2 Knihovna ... prodejen po celé ČR Stáje Zlatá hvězda - Rozhodující závod autor: Nicholasová Soraya dopor. cena: 179 Kč naše cena: 152Kč 4. díl nové série pro dívky, ve které hrají hlavní roli poníci, koně, dobrodružství a přátelství. Poppyin svět se hroutí. Stáje Zlatá hvězda se dostaly do finančních potíží a hrozí, že je strýček s... ...

INFORMACE

AUTOR
Soraya Nicholasová
DIMENZE
3,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Stáje Zlatá hvězda – Rozhodující závod.pdf

POPIS

Poppyin svět se hroutí. Stáje Zlatá hvězda se dostaly do finančních potíží a hrozí, že je strýček s tetou budou muset prodat. Pokud se tak stane, přijde Poppy o svá milovaná zvířata i o nejlepší kamarádky Milly a Katii. Naděje ale umírá poslední a tak Poppy napne všechny své síly a začne trénovat na nadcházející parkurovou soutěž. Odměna pro vítěze je vysoká a na záchranu stájí by stačila. Dokáže ale tento těžký úkol zvládnout?4. díl nové série pro dívky, ve které hrají hlavní roli poníci, koně, dobrodružství a přátelství.

Chcete si přečíst knihu?Stáje Zlatá hvězda – Rozhodující závod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soraya Nicholasová. Číst Stáje Zlatá hvězda – Rozhodující závod Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY