Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně

Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně - Pavla Smetanová | I15cajalco.com

...ije na Korfu přes deset let se svým řeckým manželem a dvěma dětmi ... Příběhy z olivového ostrova - Pavla Smetanová od 101 Kč ... ... . ... Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně ... což jí umožňuje vnímat jak krásu a poezii celého ostrova či vlídnost a pohostinnost jeho obyvatel, tak i méně příjemné stránky zdejšího života. ... Název: Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně. Autor: Pavla Smetanová. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká ... Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou ... ... . Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; Beletrie › Humor, satira; Cestování, mapy › Cestopisy a reportáže; ISBN: 978-80-7422-665-6. EAN: 9788074226656. Objednací kód: NA333850 Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně. SMETANOVÁ Pavla. Info: Nakladatelství Lidové noviny, 2018 (2.) - brož., 164 str. EAN: 9788074226656 ISBN: 978-80-7422-665-6 ... Recenze produktu Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandlon ... Hledáte Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně od Pavla Smetanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Příběhy z olivového ostrova . 6,87 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... aneb Když na Korfu kvetou mandloně . Pavla Smetanová ... Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně Smetanová Pavla Cena: 148 Kč Všechny informace o produktu Kniha Příběhy z olivového ostrova - Pavla Smetanová, porovnání cen z internetových obchodů, ... Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně - Smetanová, Pavla, Brožovaná . skladem. 128 Kč. doprava od ... Objednávejte knihu Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Příběhy z olivového ostrova zpět na výběr knih. U této knihy je ukázka k dispozici. Rozklikněte obrázek pro zobrazení. aneb Když na Korfu kvetou mandloně Pavla Smetanová. Pavla Smetanová, která žije na Korfu již dvacet let, nás seznamuje se „zákulisím" našich prázdninových pobytů, jež je mimo turistickou sezónu ... ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně 5 Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte Recenze: Příběhy z korfských uliček 2019; Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně 2009; Pod cypřišem se sklenkou ouza 2012; Korfu bez průvodce 2010; Sonjin deník 2014; Řecká ruleta - Příběhy lidí v nejisté době 2015; všech 7 knih autora. Kniha Příběhy z korfských uliček je v Příběhy z olivového ostrova: aneb Když na Korfu kvetou mandloně 149,-129,-Není dostupné Příběhy z olivového ostrova: aneb Když na Korfu kvetou mandloně Pavla Smetanová, která žije na Korfu již dvacet let, nás seznamuje se „...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Smetanová
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně.pdf

POPIS

Autorka žije na Korfu přes deset let se svým řeckým manželem a dvěma dětmi. Její postřehy jsou prodchnuty láskou a obdivem k novému domovu, což jí umožňuje vnímat jak krásu a poezii celého ostrova či vlídnost a pohostinnost jeho obyvatel, tak i méně příjemné stránky zdejšího života. Ty však dokáže glosovat s laskavým humorem i s jistým pochopením....Jejím prostřednictvím se seznamujeme se „zákulisím" našich prázdninových pobytů a zjišťujeme, že život mimo turistickou sezónu je stejně fascinující a zajímavý. Jako matka nás provází radostmi i strastmi řecké reality od porodnice, přes školku, různé dětské aktivity až po specifika školní výchovy, jako manželka radostmi i strastmi cizinky sem provdané, zejména pak vztahem s tchýní, jako občanka nás seznamuje s potížemi při kontaktu s řeckým zdravotnictvím, řemeslníky, obchodníky apod., jako průvodkyně českých turistů s klady i nešvary našinců na dovolených, a konečně jako člověk s neuvěřitelně kosmopolitní společností na Korfu a se spoustou osudů lidí doslova z celého světa.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Smetanová. Číst Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY