Neokopírovaná budoucnost: Polská dilemata 21. století

Neokopírovaná budoucnost: Polská dilemata 21. století - Dariusz Karłowicz | I15cajalco.com

...e. 149 Kč. Koupit. Kniha současného polského filosofa Dariusze Karłowicze (1964) Neokopírovaná budoucnost zahrnuje výbor esejů, úvah a rozhovorů z období posledních patnácti let určený českým čtenářům ... Neokopírovaná budoucnost - Polská dilemata 21. století ... ... . Polská dilemata 21. století. Kniha současného polského filosofa Dariusze Karłowicze (1964) Neokopírovaná budoucnost zahrnuje výbor esejů, úvah a rozhovorů z období posledních patnácti let určený českým čtenářům. Autor stál v roce 2003 spolu s Markem Cichockým u zrodu významného časopisu Teologia Polityczna . Kniha Neokopírovaná budoucnost - Polská dilemata 21. století(Dariusz Karlowicz) za skvelú cenu v internetovom kn ... Neokopírovaná budoucnost - Polská dilemata 21. století ... ... . Autor stál v roce 2003 spolu s Markem Cichockým u zrodu významného časopisu Teologia Polityczna . Kniha Neokopírovaná budoucnost - Polská dilemata 21. století(Dariusz Karlowicz) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Poľský filozof, pôsobí vo vydavateľstve Teologia Polityczna a nadácii sv. Mikuláša, pravidelne moderuje reláciu Trzeci punkt widzenia na TVP Kultura, vyšlo mu viacero kníh, v českom preklade výber jeho esejí s názvom Neokopírovaná budoucnost. Polská dilemata 21. století (CDK, 2018). Žije vo Varšave. Neokopírovaná budoucnost - Polská dilemata 21. století Karłowicz Dariusz. Dostupnost. skladem. Vydavatel. CDK. ISBN. 978-80-7325-463-6. EAN. 9788073254636. Počet stran. 208 . Místo vydání. Brno . Rok vydání. 2018 . Formát. A5 . Kniha současného polského filosofa Dariusze Karłowicze (1964) Neokopírovaná budoucnost zahrnuje ... Poľský filozof, pôsobí vo vydavateľstve Teologia Polityczna a nadácii sv. Mikuláša, pravidelne moderuje reláciu Trzeci punkt widzenia na TVP Kultura, vyšlo mu viacero kníh, v českom preklade výber jeho esejí s názvom Neokopírovaná budoucnost. Polská dilemata 21. století (CDK, 2018). Žije vo Varšave. Kniha současného polského filosofa Dariusze Karłowicze (1964) Neokopírovaná budoucnost zahrnuje výbor esejů, úvah a rozhovorů z období posledních patnácti let určený českým čtenářům. Autor stál v roce 2003 spolu s Markem Cichockým u zrodu významného časopisu Teologia Polityczna. Trávit čas knihou Příručka vysoké magie! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Příručka vysoké magie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Dariusz Karłowicz / Neokopírovaná budoucnost. Polská dilemata 21. století. ... překlad Petruška Šustrová) Dariusz Karłowicz: Neokopírovaná budoucnost (CDK 2018, překlad Josef Mlejnek ... Neokopírovaná budoucnost - Polská dilemata 21. století . Kniha současného polského filosofa Dariusze Karłowicze (1964) Neokopírovaná budoucnost zahrnuje výbor esejů, úvah a rozhovo...

INFORMACE

AUTOR
Dariusz Karłowicz
DIMENZE
3,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Neokopírovaná budoucnost: Polská dilemata 21. století.pdf

POPIS

Kniha současného polského filosofa Dariusze Karłowicze (1964) Neokopírovaná budoucnost zahrnuje výbor esejů, úvah a rozhovorů z období posledních patnácti let určený českým čtenářům. Autor stál v roce 2003 spolu s Markem Cichockým u zrodu významného časopisu Teologia Polityczna. Původně tlustá „ročenka“ se nakonec proměnila v internetový portál a nakladatelství, ale především se stala jedním z vlivných míst, kde se vytvářejí témata polské veřejné debaty. Je zajímavé sledovat, jaká náplň se dostává pojmu „politická teologie“ v kontextu nezaměnitelného polského údělu, který ve svých textech i v rozhovorech Karłowicz reflektuje – nejde jen o současné geopolitické rozložení, ale především o civilizační, kulturní a náboženské dějiny našeho kontinentu. Podle dramatika Antoniho Libery je autorovou obrovskou předností právě znalost dějin a filosofie – a on obě oblasti ovládá s mimořádnou suverenitou. Chápe naši dobu jako výslednici působení různých sil na pozadí v podstatě několika tisíc let. To je v současné době vzácná kvalifikace. A druhou předností Karłowiczova psaní – studií, esejů a fejetonů – je podle A. Libery to, že svou sokratovskou metodou dokáže čtenáře strhnout od prvních vět. Začíná od věcí, zdálo by se, obyčejných, převzatých ze zpráv nebo z titulků novin. A náhle se ukazuje, že ony věci, jimiž právě žijeme, mají své kořeny velice hluboko v dějinách.

Chcete si přečíst knihu?Neokopírovaná budoucnost: Polská dilemata 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dariusz Karłowicz. Číst Neokopírovaná budoucnost: Polská dilemata 21. století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY