Zatracená euforie

Zatracená euforie - Šimon Jan Zrno | I15cajalco.com

...í pobavení, komunikovat naskicovanými ... Veganka - Home | Facebook ... ... Zatracená euforie Autor: Jan Zrno, Šimon Nakladatel: Galén EAN: 9788074923920 ISBN: 78-80-7492-392- Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Zatracená euforie - Šimon Jan Zrno . První oficiálně vydaná básnická sbírka obsahuje sedmašedesát básní mladého autora (ročník 2000), ukrytého pod pseudonymem, v nichž se po svém vyrovnává se světem blízkým i vzdáleným. Dobře zná své oblíbené autory a um ... Zatracená euforie - Šimon Jan Zrno | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Dobře zná své oblíbené autory a umí s nimi, možná jen pro své vlastní pobavení ... Zatracená euforie autor: Zrno Šimon Jan dopor. cena: 150 Kč naše cena: 134Kč Zatracená euforie od Šimon Jan Zrno v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Zrno je grunt - Moderní recepty s použitím tradičních odrůd autor: Wilsonová Laura Agar doporučená cena: 69 Kč naše cena:58Kč Kontakt. Galén-Kompas, s.r.o. Na Popelce 3144/10A, 150 00 Praha 5 Tel.: 257 326 178, 602 139 914 Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Některá související slova budivé aminy, negativní postoj některých žen k těhotenství, GHB, benzylpiperazin, myristicin, neurosyfilis, prenatální stadium vývoje, eufor...

INFORMACE

AUTOR
Šimon Jan Zrno
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatracená euforie.pdf

POPIS

První oficiálně vydaná básnická sbírka obsahuje sedmašedesát básní mladého autora (ročník 2000), ukrytého pod pseudonymem, v nichž se po svém vyrovnává se světem blízkým i vzdáleným. Dobře zná své oblíbené autory a umí s nimi, možná jen pro své vlastní pobavení, komunikovat naskicovanými parafrázemi i částečnými citacemi, kterými odpovídá na otázky z jejich tvorby, byť třeba z minulého století. Šimon si hraje s gramatickými schválnostmi, chybami, překlepy, mezerami, netradičně používá širokou škálu slov od latiny přes grafické symboly až třeba i po vulgarismy, aby čtenáře udržel v napětí. S poezií Šimona Jana Zrna je možné i polemizovat, ale rozhodně je dobré se s ní seznámit.

Chcete si přečíst knihu?Zatracená euforie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šimon Jan Zrno. Číst Zatracená euforie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY