Ink- Jiskra

Ink- Jiskra - Alice Broadway | I15cajalco.com

...ay Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny ... RC RECENZE | Ink: Jiskra (Alice Broadway) - THE BOOK TALK BLOG ... . Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... 0 hodnocení Ink: Jiskra 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ... INK - Jiskra - Alice Broadway | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní? Ve snaze najít odpovědi na nespočet otázek ... INK: Jiskra - Alice Broadway února 17, 2019 Na tento díl jsem byla hodně zvědavá, ale i tak jsem se čtením velice dlouho otálela, nějak jsem neměla tu pravou náladu na tuto knihu, a tak se nějak stalo, že jsem ji začala číst až na konci ledna 2019. RC RECENZE | Ink: Jiskra (Alice Broadway) února 09, 2019 1 Už dávno minuly roky, kdy jsem byla věkovou cílovkou young adult knih. Přesto mě nakladatelství Moba dokázalo s jejich tetovanou sérií od ... ČÍST DÁL... RC RECENZE RC RECENZE | Naposledy se ohlédni (Janelle Brown) INK Jizva Tajemství kůže Leoře ukázalo, že všechno není tak, jak se na první pohled zdá. Jiskra ji naučila, že každá mince má dvě strany. Ale teď už má Leora životních lekcí ... SERIE: Ink [1] Tajemství kůže [2] Jiskra [3] Jizva. Informace / Anotace ke knize: Jiskra. Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní? Ve snaze najít odpovědi na nespočet otázek, které jí víří ......

INFORMACE

AUTOR
Alice Broadway
DIMENZE
5,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Ink- Jiskra.pdf

POPIS

Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní? Ve snaze najít odpovědi na nespočet otázek, které jí víří hlavou, se vydává na cestu za svou tajemnou kmotrou. Najde tam klid, bezpečí a útěchu, anebo se ocitne v jámě lvové? Nová kniha autorky, jejíž kniha INK – Tajemství kůže se stala světovou literární senzací, krok za krokem odhaluje tajemství Leořiny rodiny i celého společenství, ve kterém se vám každý zásadní životní moment dostane doslova pod kůži – jako tetování.

Chcete si přečíst knihu?Ink- Jiskra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Broadway. Číst Ink- Jiskra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY