Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes

Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes - Veronika Fruthová, | I15cajalco.com

...tnictví v římském právu a dnes. FRUTHOVÁ Veronika, NOVÁK Marek ... Autor - Novák - Marek Novák | Knihy.ABZ.cz ... . 225 K ... Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes V. Fruthová / M. Novák. ... Koncerny v komunitárním právu: Analýza a náměty pro rekodifikaci Tomáš Doležil. Svoboda projevu: Demokracie, rovnost a svoboda slova Petr Jäger, Pavel Molek. Civilné delikty v rímskom práve. (KRP) Právnická fakulta UPJŠ v Košiciach, 2011. BARTOŠEK, Milan: ... vydržení v římském právu. (KRP) Praha : ... Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a ... ... . BARTOŠEK, Milan: ... vydržení v římském právu. (KRP) Praha : Auditorium, 2018. ISBN 978-80-87284-72-8 ... Originární způsoby nabývaní vlastnictví v římském právu a dnes. Praha : Auditorium, 2018. FRÝDEK, Miroslav: ... Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes. (Fruthová Veronika, Novák Marek) Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes Veronika Fruthová , Marek Novák , Auditorium (2018) Vlastnictví patří mezi základní instituty soukromého práva již od starověku....

INFORMACE

AUTOR
Veronika Fruthová,
DIMENZE
9,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes.pdf

POPIS

Vlastnictví patří mezi základní instituty soukromého práva již od starověku. Moderní pojetí vlastnictví má své kořeny v právu římském, které položilo základy většině jeho hlavních atributů. Římská právní věda se velmi podrobně zabývala především praktickými stránkami vlastnictví, zejména pak rozličnými způsoby jeho nabývání, které rozdělila do několika typů a vytvořila pro ně speciální pravidla. Předkládaná kniha se soustředí na nabývání vlastnictví způsoby odlišnými od převodu vlastnictví, jmenovitě pak vydržením, přírůstkem, zpracováním, smísením, nálezem pokladu a dalšími. Autoři při-stoupili k tématu komparativním způsobem, a proto srovnávají konkrétní nabývací instituty římského práva s platným občanským zákoníkem.

Chcete si přečíst knihu?Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Fruthová,. Číst Originární způsoby nabývání vlastnictví v římském právu a dnes Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY