Děravým dnem do noci

Děravým dnem do noci - Petr Pazdera Payne | I15cajalco.com

...a uvažoval Jan Balabán, tak je to s možnými výhradami prozaik Petr Pazdera Payne ... Kniha Děravým dnem do noci | Moja-Kniha.cz ... . Jeho povídky z knihy Děravým dnem do noci patří do proudu české literatury, kde je popisován „ztišený obraz světa, který je vzdálen své podstatě". Sám autor navazuje svým novým dílem na předešlý ... Děravým dnem do noci Pazdera Payne Petr. Jestli má některý současný český autor blízko k tomu, jakým způsobem psal a uvažoval Jan Balabán, tak je to s možnými výhradami prozaik Petr Pazdera Payne. Jeho povídky z knihy Děravým dnem do noci patří do proudu české literatury, ... Děravým dnem do noci levně, cena 192 Kč | Srovnání cen zboží ... . Jeho povídky z knihy Děravým dnem do noci patří do proudu české literatury, kde je popisován „ztišený obraz světa ... Děravým dnem do noci. Petr Pazdera Payne • Protimluv (2018) 🍌 Odosielame o 11 dní. 10,76€ Zľava 7%. 10,01€ ... Děravým dnem do noci. Značka: Protimluv Výrobní číslo: 978-80-87485-58-3 EAN: 9788087485583 Náš kód: 518218 229 Kč ... Jeho povídky z knihy Děravým dnem do noci patří do proudu české literatury, kde je popisován „ztišený obraz světa, který je vzdálen své podstatě". Sám autor navazuje svým novým dílem na předešlý povídkový soubor Předběžná ohlédání (2014), za nějž byl nominován na cenu Magnesia Litera. Děravým dnem do noci - Pazdera Payne Petr - Jestli má některý současný český autor blízko k tomu, jakým způsobem psal a uvažoval Jan Balabán, tak je to s možnými výhradami prozaik Petr Pazdera Payne. Jeho povídky z knihy Děravým dnem do noci patří do Děravým dnem do noci 1/5 (2018) Přidal: Premek | Březen 5, 2018. Petr Pazdera Payne. Ze stejnojmenné sbírky povídek současného českého autora připravil Jiří Vondráček. Režie Jaroslav Kodeš. Účinkuje Jiří Hromada. Natočeno 2018. Premiéra 5. - 9. Jestli má některý současný český autor blízko k tomu, jakým způsobem psal a uvažoval Jan Balabán, tak je to s možnými výhradami prozaik Petr Pazdera Payne. Jeho povídky z knihy Děravým dnem do... Děravým dnem do noci (souostroví povídek) Petr Pazdera Payne. Payne, Petr, Payne, Petr, Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) {{document.rating.result}} Copies Bound volumes. Loading copies. Document is currently in ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Pazdera Payne
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Děravým dnem do noci.pdf

POPIS

Jestli má některý současný český autor blízko k tomu, jakým způsobem psal a uvažoval Jan Balabán, tak je to s možnými výhradami prozaik Petr Pazdera Payne. Jeho povídky z knihy Děravým dnem do noci patří do proudu české literatury, kde je popisován „ztišený obraz světa, který je vzdálen své podstatě“. Sám autor navazuje svým novým dílem na předešlý povídkový soubor Předběžná ohlédání (2014), za nějž byl nominován na cenu Magnesia Litera. V příbězích odehrávajících se na různých místech, nejen v Čechách, ale také třeba v Chorvatsku, Itálii a jinde, ale i v různých dobách, kdy se ocitáme nejen v současnosti, ale také například ve druhé světové válce, nalézáme všechny podstatné znaky Paynovy tvorby: zvažování vztahu slova a obrazu, téma svobody člověka a umění, jeho vztah k Bohu. Spolu s autorem ale víme, že „literatura ovšem není prohlášení, traktát, úvaha... V literatuře je povoleno vyjádřit nevěru i hřích i beznaděj – bez moralismu“.

Chcete si přečíst knihu?Děravým dnem do noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pazdera Payne. Číst Děravým dnem do noci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY