Voda mrtvá a živá

Voda mrtvá a živá - Sophie Mackintoshová | I15cajalco.com

... . Už dávno je známe, že pri elektrolýze sa neutrálne kvapaliny - ako je voda - dochádza okolo anódy k vytváraniu kyslého prostredia a okolo katódy zásaditého prostredia, čo je ľahko overiť lakmusovým papierikom ... Filtrace a ionizátory vody | ŽiváVoda.cz ... . Po vypnutí prúdu sa obe zložky spoja. Živá a mrtvá voda se vyrábí v primitivních i ve vysoce sofistikovaných přístrojích pomocí elektrolýzy s použitím stejnosměrného elektrického proudu o napětí několika set až tisíc voltů. Díky elektrolýze získává voda v anodovém prostoru dezinfekční vlastnosti, voda z prostoru katodového, odděleného od anodového ... Mrtvá voda. má účinky dezinfekční, protizánětlivé, protiotokové a sedativn ... Živá a mrtvá voda, použití ... . Díky elektrolýze získává voda v anodovém prostoru dezinfekční vlastnosti, voda z prostoru katodového, odděleného od anodového ... Mrtvá voda. má účinky dezinfekční, protizánětlivé, protiotokové a sedativní - mírní bolest. Používá se i k péči o pleť. Po přidání soli vyrobíme vodu s tak nízkým pH, že veškeré bakterie (např. Escherichia Coli) zahynou do 5 sekund. Živá voda. má účinky hojivé, vy...

INFORMACE

AUTOR
Sophie Mackintoshová
DIMENZE
3,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Voda mrtvá a živá.pdf

POPIS

Představte si svět, kde je nebezpečné být ženou, kde vychovat dceru vyžaduje drastická opatření. Sledujte příběh tří sester, jež rodiče pro jejich vlastní dobro drží v izolaci a učí je o lásce všechny ty strašlivé věci, které musí znát každá žena. Co se však stane, když jim do života vstoupí tři muži – tři cizinci vyplavení mořem, s hladovýma a úpěnlivýma očima – a začnou kolem sebe šířit touhu a zároveň za sebou zanechávat zkázu? Voda mrtvá a živá je hypnotický a návykový román, oslňující fantazie na téma utrpení, sesterství a transformace.

Chcete si přečíst knihu?Voda mrtvá a živá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Mackintoshová. Číst Voda mrtvá a živá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY