Dotknout se nebe: Zápisky Marouška blázna

Dotknout se nebe: Zápisky Marouška blázna - Marek Holeček | I15cajalco.com

... blázna. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Dotknout se nebe / Nejlevnější knihy ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (zápisky Marouška blázna) Předmětná hesla Holeček, Marek, 1974- Horolezci ... Kupte knihu Dotknout se nebe od Marek Holeček na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dotknout se nebe Zápisky Marouška blázna. Pronásleduj své sny... 365 dní. Jedním slovem byl to kalup! Křižoval ... Dotknout se nebe / Nejlevnější knihy ... . Pronásleduj své sny... 365 dní. Jedním slovem byl to kalup! Křižoval jsem vzduchem mezi kontinenty a horstvy naší malebné planety jak stěhovavý dravec bez hnízda. Deník se mi rychle zaplňoval řádky zachycujícími pestrost dnů. Moje druhá knížka zaznamenává dvanáct měsíců ... Dotknout se nebe, zápisky Marouška blázna. Dotknout se nebe... 365 dní neboli jeden rok. Jednoduše byl to kalup! Křižoval jsem vzduchem mezi kontinenty a horstvy této malebné planety, jak stěhovavý dravec bez hnízda. Přitom můj deník se rychle zaplňoval řádky, zachycující pestrost dnů. Právě o tom, je má druhá knížka ... Dům knihy.cz > Knihy > Sport > Dotknout se nebe. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Dotknout se nebe. Zápisky Marouška blázna. HOLEČEK Marek. Info: CPress, 2018 (1.) - váz., 232 str. EAN: 9788026422433 ISBN: Dotknout se nebe. Marek Holeček. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy doručení ... Zápisky Marouška blázna. Holeček Marek. kniha Dotknout se nebe Zápisky Marouška blázna ... Deník se mi rychle zaplňoval řádky zachycujícími pestrost dnů. Moje druhá knížka zaznamenává dvanáct měsíců úpisu s ďáblem. Popisuji zde mimo jiné čtyři horolezecké expedice - balancová...

INFORMACE

AUTOR
Marek Holeček
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotknout se nebe: Zápisky Marouška blázna.pdf

POPIS

Pronásleduj své sny...365 dní. Jedním slovem byl to kalup! Křižoval jsem vzduchem mezi kontinenty a horstvy naší malebné planety jak stěhovavý dravec bez hnízda. Deník se mi rychle zaplňoval řádky zachycujícími pestrost dnů. Moje druhá knížka zaznamenává dvanáct měsíců úpisu s ďáblem. Popisuji zde mimo jiné čtyři horolezecké expedice - balancování na ostré hraně, mezi životem a krůčkem k věčnosti, ale také běžný rodinný život, mediální prostituci či všednost obyčejných dní.

Chcete si přečíst knihu?Dotknout se nebe: Zápisky Marouška blázna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Holeček. Číst Dotknout se nebe: Zápisky Marouška blázna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY