Zastávky

Zastávky - Jan Vrabec | I15cajalco.com

... autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS ... Zastávky MHD Prostějov ... . Jak používat aplikaci: Aplikace CHAPS spol. s r.o.. O autorech. Co je nového | Nápověda | Napište nám | IDOS | JŘ v PDF | Facebook Schema zastávky Fügnerova (Terminál MHD) od 09.12.2018 (autobusy příměstské platné až od 9.12., MHD platné od vyvěšení) Schema nočních linek MHD v Liberci od 1.9.2012. Plán sítě MHD v Liberci a Jablonci nad Nisou od 1.9.2018. Označník zastávk ... Jízdní řády | Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost ... . Plán sítě MHD v Liberci a Jablonci nad Nisou od 1.9.2018. Označník zastávky (někdy nazývaný zastávkový označník) je svislé výrazné označení tramvajové, autobusové nebo trolejbusové zastávky, popřípadě zastávky jiné veřejné nebo i neveřejné dopravy.. Označník se umisťuje zpravidla v úrovni čela nástupní hrany (na začátku nástupního ostrůvku nebo na začátku části chodníku vymezené pro zastávku)....

INFORMACE

AUTOR
Jan Vrabec
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Zastávky.pdf

POPIS

Zdánlivě okrajová témata mohou vypovídat o době a společnosti více, než by se zdálo. Dobrým příkladem může být fenomén chatařství či zahrádkářství a jejich specifická estetika lidové tvořivosti. Tato kniha chce představit v něčem podobné, dosud málo reflektované téma – autobusové zastávky v Čechách a na Moravě. Zaměřuje se na jejich nejrozmanitější a nejviditelnější části, kterými jsou přístřešky, budky, domečky a podobně. Najdeme je v každém koutu naší země, ve městech, v obcích, na hlavních i vedlejších silnicích. Díky dlouhé tradici autobusové dopravy a velké hustotě silniční sítě jsou zastávky na celém území velmi rozšířeným jevem. Jejich velkému počtu odpovídá množství rozmanitých forem, velikostí, barev a materiálů. To vše, v kombinaci s jejich různým stářím, tvoří na celém území velmi pestrou mozaiku. Jan Vrabec a jeho syn Matěj začali fotografovat autobusové zastávky na svých společných cestách. Matěj s malým foťáčkem, táta s lepší technikou. Výsledkem je kniha plná budek, přístřešků a domečků rozmanitých velikostí, barev i materiálů.

Chcete si přečíst knihu?Zastávky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vrabec. Číst Zastávky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY