Kavárna v Kodani

Kavárna v Kodani - Julie Caplin | I15cajalco.com

...ačít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Kavárna v Kodani, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kavárna v Kodani ... Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová | Knihy Dobrovský ... . Kavárna v Kodani od 268 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kavárna v Kodani. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Prostějova Můj třetí HYGGE román. Hlavní hrdinka Kate, PR manažerka, se vydává do srdce Dánska- Kodaně, aby pochopila o čem HYGGE je a mohla ... Kavárna v Kodani nie je síce žiadne literárne veľdi ... Knihy na cestách: Kavárna v Kodani ... . Hlavní hrdinka Kate, PR manažerka, se vydává do srdce Dánska- Kodaně, aby pochopila o čem HYGGE je a mohla ... Kavárna v Kodani nie je síce žiadne literárne veľdielo, ale rozhodne nesklamala. Jediným negatívom takýchto kníh je asi len to, že sú všetky napísané veľmi podobným štýlom a necítiť v nich žiadny osobitný literárny štýl autora. Aj hlavné postavy sa v nich podobajú - akoby vždy išlo len o jednu osobu, zasadenú do ... Kavárna v Kodani Autor: Caplin, Julie Nakladatel: Cosmopolis EAN: 9788027102334 ISBN: 978-80-271-0233-4 Originál: The Little Cafe in Copenhagen Překlad: Chartier, Jana Popis: 1× kniha, brožovaná, 352 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kavárna v Kodani je taková milá romanťárna. Najdete v ní spoustu klišé, děj je předvídatelný, je to zdánlivě banální čtení, nicméně kniha toho v sobě naštěstí schovává mnohem víc. Je především o tom, že každý máme tajemství, které chceme - více či méně - tajit a snažit se přesvědčit své okolí ... S romány, v nichž se prvek hygge ob...

INFORMACE

AUTOR
Julie Caplin
DIMENZE
3,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Kavárna v Kodani.pdf

POPIS

Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se… Úspěšná manažerka Kate má přesně takový život, jaký si vysnila. Pracuje pro jednu z nejlepších PR agentur v rušném Londýně, je úspěšná, okouzlující a její přítel je tak… skvělý. Dokud jí tento skvělý přítel neukradne nápady, díky nimž je povýšen místo ní. Kate by ráda všem dokázala, že není tak mladá a nezkušená, jak si všichni myslí. Získat jako nového klienta velkého prodejce dánských bytových doplňků a nábytku je její šance. Protože práce je pro ni vším. Proto musí absolvovat cestu do Kodaně. Co se zprvu zdá jako otravný PR výlet pro hrstku ještě otravnějších novinářů, jehož jediným účelem je získání zakázky pro Kate, se nakonec změní v cestu, která všem účastníkům změní životy. Během poznávání krás Kodaně a dánského přístupu k životu poznávají novináři i Kate sami sebe. A nakonec se ukáže, že všichni získali mnohem víc než jen námět na články nebo pracovní příležitost.

Chcete si přečíst knihu?Kavárna v Kodani ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Caplin. Číst Kavárna v Kodani Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY